Spor |

Utah Jazz'ı taşıyan uçak kuş sürüsüne çarptı

NBA'de normal sezon liderli Utah Jazz'ı taşıyan uçak, kuş sürüsüne çarpınca acil iniş yapmak zorunda kaldı. Motorlarından biri kullanılamaz hale gelen uçak, havalimanına acil dönüş yaptı. Milli basketbolcı Ersan İlyasova ve Utah'ın yıldızları büyük tehlike atlattı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın forma giydiği Utah Jazz, havada büyük tehlike atlattı. NBA'de iyi bir sezon geçiren Jazz'ı taşıyan uçak, kuş sürüsüne çarpınca acil iniş yapmak zorunda kaldı.

Utah Jazz'dan yapılan açıklamaya göre takım kafilesi, Memphis Grizzlies deplasmanına gitmek için Salt Lake City Havalimanı'ndan yola çıktı. Delta Havayolları'na ait uçak kalkıştan kısa bir süre sonra kuş sürüsüne çarptı. Motorlarından biri kullanılamaz hale gelen uçak, havalimanına acil dönüş yaptı.

Olayda yaralanan kimse olmadığı ve kafilenin daha sonra başka bir uçakla Memphis deplasmanına hareket ettiği belirtildi.

6 maçlık galibiyet serisi yakalayan Quin Snyder yönetimindeki Batı Konferansı ekibi, 46 maçta 35 galibiyetle NBA lideri konumunda...