Magazin |

Usta oyuncu Kemal Sunal 74 yaşında!

Bugün, 'İnek Şaban' rolüyle hayatımıza giren usta oyuncu Kemal Sunal'ın 74.yaş günü. Geçirdiği kalp krizi sebebiyle 55 yaşında vefat eden başarılı sanatçının eşi Gül Sunal, sosyal medyadan Sunal'ın doğum gününe özel duygu dolu bir paylaşım yaptı.

Bir film çekimine gitmek için bindiği uçakta kalp krizi geçirerek henüz 55 yaşındayken hayata veda eden Kemal Sunal, Türkiye’de komedi alanında derin bir boşluk bıraktı.

ATAM'IN ÖLÜM GÜNÜNDE SEVİNEMEM

“Aslında 10 Kasım doğumluyum. Ama Atam’ın vefat ettiği günde doğum günü kutlayamam, sevinemem, gülemem. 11 Kasım doğum günümdür…” diyen ve gülen yüzü ile milyonları kendine hayran bırakan usta komedyen Kemal Sunal 74. yaş gününde eşi Gül Sunal tarafından şu satırlarla anıldı:

DUYGU DOLU PAYLAŞIM

“İyi ki doğdun Kemal … Kitabımda senden böyle bahsetmiştim. Ali İşletme Fakültesi'ni bitirdi senin gibi yüksek lisans yaptı, Ezo Londra'da Film ve Erken Çocukluk Dönemi olmak üzere iki ana dal mezunu oldu… Yaşadığın her şey gibi tahsilin de değer buldu önce çocukların sonra da aftan yararlanıp üniversiteye kaldıkları yerden devam eden sevenlerin… Doğru bildiğin, olmasını istediğin her şeyi , beklentilerini önce kendin yaptın.. iyi ki doğdun, iyi varsın Kemal..”