Gündem |

Salih Memişoğlu'ndan tepki çeken 'cin' paylaşımı

Kamuoyunda Ünlülerin hocası olarak bilinen Salih Memişoğlu'nun Instagram hesabından paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu.

'Bioenerji - Metafizik Uzmanı' olarak tanıtan Salih Memişoğlu, sosyal medya hesabından 'cin' olduğunu iddia ettiği bir görüntü paylaştı. Memişoğlu'nun paylaştığı görüntüler, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı.

Memişoğlu, paylaştığı videoda, ''Tarafımıza bir takipçimiz tarafından ulaşan bu görüntü dün çekildi. Nedir bu diye soranlar için bir sıfat unsuru kullanarak alan içerisinde gezinen cin olduğunu tespit ettik'' ifadelerini kullandı.

 TEPKİLERİN ARDINDAN YENİ AÇIKLAMA

Salih Memişoğlu'nun paylaşımının ardından bir çok sosyal medya kullanıcısı görüntülere tepki gösterdi. Memişoğlu yeni bir açıklama yaparak "Araştırmalarımız sonucunda, videodaki varlığın sizlerin de tahmin ettiği gibi maymun olduğunu tespit ettik" dedi.

Ünlülerin hocası olarak bilinen ve ‘Azazil: Düğüm' ve ‘Azazil 2: Büyü' filmlerinin mimarı Salih Memişoğlu sık sık televizyonlara çıkarak metafizik konularıyla ilgili hikayeler paylaşıyor.