Magazin

Ünlü yıldız Nicole Richie doğum gününde kendini yaktı

Amerikalı soul ve R&B şarkıcısı Lionel Richie'nin evlat edindiği kızı ve çocuk yaştan beri Paris Hilton'un en yakın arkadaşlarından biri olarak tanınan 40 yaşındaki Nicole Richie, yeni yaşını kutlarken talihsiz bir kaza geçirdi.

The Simple Life adlı reality şovda rol alan ünlü yıldız Nicole Richie, 40'ıncı yaşını kutlarken kaza geçirdi. Richie, doğum günü pastasının üzerindeki mumları üfleyerek söndürürken bir anda saçları tutuştu.

 Ünlü yıldız Nicole Richie doğum gününde kendini yaktı

2000'lerin ilk aylarında hareketli hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen, evlenip çocuk sahibi olduktan sonra durulan ünlü yıldız, 40'ıncı yaşını kutlarken bir kazaya kurban gidiyordu.

YENİ YAŞINI KUTLARKEN KENDİNİ YAKIYORDU

Mutlu gününde ailesinin ve yakın dostlarının yalnız bırakmadığı ünlü yıldız tam doğum günü pastasının üzerindeki mumları üfleyerek söndürürken bir anda saçlarının uç kısımları tutuştu. Kısa bir şaşkınlığın ardından yanındaki aile üyeleri ve arkadaşlarının yardımıyla söndürüldü.

Ünlü yıldız Nicole Richie doğum gününde kendini yaktı

BEKLENMEDİK KAZA!


2000'lerin ilk yarısında çılgın yaşamıyla gündemde olan Nicole Richie, önceki gün 40'ıncı yaşını kutladı. Ailesinin ve yakın dostlarının yalnız bırakmadığı Richie'nin hayatındaki bu önemli gün için, üzerinde çocukluk fotoğrafının yer aldığı güzel bir pasta ısmarlandı. Gece hava karardıktan sonra Richie'nin ailesi ve yakın dostları açık hava kutlamasında buluştu. Richie de pastanın üzerine yerleştirilmiş olan mumları üfleyerek söndürmeye başladı. İşte beklenmedik kaza da o sırada meydana geldi.

Ünlü yıldız Nicole Richie doğum gününde kendini yaktı

SAÇLARI BİRDEN TUTUŞTU

Richie büyük bir keyifle mumlarını üflerken, açık bıraktığı saçlarının önce sağ, sonra da sol tarafının uç kısımları aniden tutuştu. Etrafındakilerin şaşkınlık dolu çığlıklarına Nicole Richie'nin çığlıkları da eklendi. Sonra Richie'nin saçlarındaki alevler kısa sürede söndürüldü. Grup, bu tatsız sürprizin ardından kutlamaya devam etti.

O ANLARINI INSTAGRAM'DAN PAYLAŞTI

O anlarda çekilen videoyu 5 milyondan fazla takipçisininin bulunduğu Instgram hesabından paylaşan Richie'ye takipçilerinden hem "geçmiş olsun" hem de "yeni yaşın kutlu olsun" mesajları geldi. Birçok takipçisi Richie'ye iyi olup olmadığını sorarken, onlarca kişi de "kendine dikkat et lütfen" diye yazdı.

 

Sitene Ekle