Magazin

Ünlü sanatçının 3 ay önce boşandığı eski eşine silahlı saldırı! Peş peşe ateş etti!

Ünlü Türkücü Berdan Mardini ve Fatoş Karademir 3 ay önce boşanma kararı alarak evliliklerini sonlandırmıştı. İddiaya göre, Mardini'nin eski eşi Karademir silahlı saldırıya uğradı. Aracına 5 mermi isabet eden Karademir, bacağından yaralandı.

Olay, Büyükçekmece Alkent 2000 sitesi yakınlarında meydana geldi. İddiaya göre türkücü Berdan Mardini’nin ayrıldığı eşi Fatoş Karademir’e aracıyla seyir halindeyken motosikletli bir kişi yaklaştı. Silahlı olan şüpheli peş peşe ateş etti.

PEŞ PEŞE ATEŞ ETTİ

Saldırganın silahından çıkan 5 mermi otomobile isabet ederken kurşunlardan biri de Fatoş Karademir’in bacağına isabet etti.

Yaralanan Karademir, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. İstanbul Emniyeti şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

3 AY ÖNCE BOŞANDILAR

2010 yılında nikâh masasına oturan ve iki çocukları olan Berdan Mardini ve Fatoş Karademir çifti geçen mart ayında boşanmıştı. Mardini’nin avukatının yaptığı açıklamada “Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebi ile taraflar ayrılma kararı alarak, anlaşmalı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır” denilmişti.

NELER OLMUŞTU?

Fatoş Karademir Paris'te yaşarken şarkıcı Berdan Mardini ile tanışıp aşık oldu. 2012 yılında çok sayıda ünlü ismin katılımıyla dillere destan bir düğün yaptılar.

Berdan Mardini 2010 yılında evlendiği Fatoş Mardini'den boşandı. Mardini'nin avukatının yaptığı açıklamada "Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebi ile taraflar ayrılma kararı alarak, anlaşmalı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır" denildi.