Gündem

Ünlü sanatçı Selçuk Ural'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret edenlere sert tepki

Ünlü sanatçı Selçuk Ural 24 TV'de Esra Elönü'nün sunduğu 'Arafta Sorular' adlı programına konuk oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret edilmesine sert tepki gösteren Ural, "84 milyonu idare eden, seçimle gelmiş bir insana diktatör diyorsun. Bu resmen hakarettir" dedi.

24 TV'de yayınlanan ve Esra Elönü'nün sunduğu Arafta Sorular programına bu hafta sanatçı Selçuk Ural konuk oldu

Selçuk Ural, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret edilmesine yönelik sert eleştirilerde bulundu.

"DİKTATÖR DEMEK HAKARETTİR"

Sosyal medyada çok sayıda kişinin haddini bilmediğini ve bir noktada tehlikeli olduğunu savunan Selçuk Ural, "84 milyonu idare eden, seçimle gelmiş bir insana diktatör diyorsun. Bu resmen hakarettir. Şimdi bu sosyal medyanın, demin konuştuk ya faydaları var, dünyayı küçülttü ayağımıza getirdi.Bir dakikada kızın Amerika'daysa onla konuşuyorsun. İşlerini tak tak takip ediyorsun ama haddini bilmeyenler için çok tehlikeli. Şu aşı döneminde bile, 'aşı olmayacağım' diyor. Başkasına zarar vermeyi marifet sanıyor. Tamam sen aşı olma ama yalnız başına bir ücra köşede yaşa." dedi.

"DİKTATÖRSE BÖYLE YAPTIRIR"

Aşı olmayanlar tarafından ve aşı karşıtlığıyla yapılan Cumhurbaşkanı düşmanlığına önelik değerlendirme yapan Selçuk Ural, "Sen otobüse bineceksin, metrobüse bineceksin, uçağa bineceksin, yolda yürüyeceksin ve aşı olmayacaksın. İşte istatistikleri söylediler. Yüzde 90 'ı aşı omayan. Yani bile bile ölüm ve olanlara da kızyorsun. Böyle bir zihniyet olur mu ya? Diktatörse zorla yaptırır. Dikatatör böyle değil midir." ifadelerini kullandı.