Magazin |

Ünlü oyuncu Michael Madsen'i yıkan ölüm! Oğlu başından silahla vurulmuş bir şekilde bulundu

64 yaşındaki Amerikalı aktör, yapımcı, yönetmen, yazar, şair ve fotoğrafçı Micheal Madsen evlat acısıyla sarsıldı. Rezervuar Köpekleri ve Kill Bill serisi filmleri ile hafızalarda yer edinen beyazperdenin ünlü oyuncusu Madsen'in oğlu Hudson'ın cansız bedeni eşiyle birlikte yaşadığı Hawai'nin Oahu adasındaki evinde bulundu.

Michael Madsen, evlat acısıyla sarsıldı. Madsen'ın 26 yaşındaki oğlu öldü. Quentin Tarantino'nun yönettiği Rezervuar Köpekleri filmiyle hafızalara kazınan Michael Madsen'in oğlu Hudson Lee Madsen, başından vurulmuş olarak bulundu. Olay yerinde inceleme yapan polis durumu "şüpheli intihar" olarak nitelendirdi.

Michael Madsen'in beş çocuğundan biri olan Hudson Madsen, eşi Carlie ile birlikte Hawai'de yaşıyordu. Hudson Madsen, Oscar ödüllü yönetmen Quentin Tarantino'nun da vaftiz oğluydu. Hudson'ın babası Michael Madsen ile Tarantino, aralarında Rezervuar Köpekleri ve Kill Bill serisinin de bulunduğu birçok filmde birlikte çalışmıştı.

v

64 yaşındaki Michael Madsen'ın, oyuncu DeAnna Madsen ile evliliğinden Hudson dışında 25 yaşında Calvin, 16 yaşında Luke adında iki oğlu daha bulunuyor. Madsen, eski eşi Jeannine Bisignano'dan da 31 yaşında Christian ve 27 yaşında Max adında çocukları da bulunuyor.