Ünlü oyuncu çok kötü durumda! Hüngür hüngür ağlıyor...

Angelina Jolie'nin geçtiğimiz ay boşanma davası açtığı 52 yaşındaki dünyaca ünlü aktör Brad Pitt’in, perişan halde olduğu iddia edildi.

12 yıldır birlikte olduğu ve 2 yıl önce evlendiği Angelina Jolie ile boşanma aşamasında olan Brad Pitt’in, üzüntüden sağlığının bozulduğu ileri sürüldü. Günlerdir magazin gündeminin ilk sırasında yer alan 52 yaşındaki aktörün, bu süreçte anne ve babasından destek istediği öğrenildi


"BRAD PITT ÇOK KÖTÜ DURUMDA"

Us Weekly dergisine konuşan bir kaynak, "Pitt, hayatının bu hale gelmesine inanamıyor, çok kötü durumda. Korumaya çalıştığı tek şey çocukları. Ailesinden destek alıyor, sıklıkla anne babasıyla, yakın arkadaşlarıyla ve menajeriyle konuşuyor. Annesi de sık sık onu arıyor" ifadelerini kullandı.
Brad Pitt’in, 41 yaşındaki Jolie’nin, 'şiddetli geçimsizlik' gerekçesiyle kendisine boşanma davası açması üzerine ağladığı öne sürüldü. Aynı kaynak, "Kendinden geçmiş durumda ve ağlıyor. Tamamen hazırlıksız yakalandı. Şu anda dağılmış durumda. Çocuklarını göremiyor ve çaresizce Angelina’nın çalışanlarından çocuklarının iyi olduğunu öğrenmeye çalışıyor" dedi.

Ünlü oyuncu çok kötü durumda! Hüngür hüngür ağlıyor... ile ilgili etiketler Angelina Jolie Brad Pitt