Magazin

Ünlü Oyuncu Can Yaman'ın Akıllı Kararı Para Basmasına Neden Oldu! Bu İş Ona Çok Kazanç Sağlayacak

Can Yaman hayatı ile akıllı bir karar aldı. Ünlü oyuncu Türkiye'de diziler sayesinde tanınan ve popülerliğini yurtdışında büyük kitlelere yaymayı başaran bir marka oldu.

 

Can Yaman hayatı ile akıllı bir karar aldı. Ünlü oyuncu Türkiye'de diziler sayesinde tanınan ve popülerliğini yurtdışında büyük kitlelere yaymayı başaran bir marka oldu.

İtalya'da Sandokan isimli dizi için anlaşma yapan oyuncu sevgilisi dilet ile magazin gündeminde sürekli yer almaya başladı. Ünlü isim magazin sayfalarında hemen hemen her gün bahsedilir bir isim oldu.

Can Yaman Hem Türkiye'de Hem De Yurtdışında Çok Sevilen Bir İsim Oldu

 

Türkiye'de hem İtalya'da hem de farklı birçok ülkede milyonlarca hayrana sahip olan oyuncu hayatının en akıllı kararlarından birisin aldı. Can Yaman artık kendi markası çıkartmak için ilk adımı atıyor.

Oyuncunun paylaştığı 50 dişi olan fotoğrafın sırrı çözüldü. Can Yaman bir parfüm şişesine fotoğraf ile dikkatleri çekti. Elindeki parfüm kendi markasının ismi Can Yaman Candy parfüm markası çıkartmaya hazırlanıyor.

Can Yaman’ın Kendi Markası Olan Parfümü

 

İtalya'da milyonlarca hayranı tarafından yakından takip edilen Can Yaman'ın kendi markasını yarat hayatı adına çok akıllı bir hamle olarak yorumlanıyor fotoğraftaki kıyafetlerin douce kraf bana olması ise ünlü markanın Can Yaman'ın yanında yer aldı. Ünlü oyuncu Can Yaman başarılı oyunculuğu ile adından oldukça söz ettirdi.

Şimdi ise elinde bir parfüm şişesi ile yine adından söz ettirmeye başladı. Oyuncunun kendisine çok yakışan kıyafeti ve elindeki bulunan parfüm şişesi çok merak edilen bir konu oldu.  Başarılı isim Can Yaman İtalya'da ve Türkiye'de oldukça geniş bir hayran kitlesine sahiptir.  Sempatik hareketleri ile de kendini çok sevdiren oyuncunun her adımı konuşulur hale geldi. Ve hayranları tarafından çok sevilmesinin yanı sıra an be an her hareketi de takip ediliyor.