Magazin |

Ünlü oryantal Asena'nın işletmeci eşi Hasan Dereye'ye şok! Dolandırıcılar adını kullanıp para istedi

Evlendikten sonra mesleğine veda edip ekranlardan uzakta bir yaşam sürmeye başlayan ünlü oryantal Asena'nın eşi iş adamı Hasan Dere, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunarak kendisinin adının kullanılarak yakın çevresindeki kişileri arayan bir şahsın, insanlardan para talep ettiğini ifade etti.

2017 yılında oryantal Asena ile hayatını birleştiren işletmeci Hasan Dere, 'Hasan Dere' olarak tanıtan dolandırıcının, "Çok hastayım kusuruma bakma sesim çok kötü konuşamıyorum acil paraya sıkıştım bana para gönderebilir misin?" gibi yalan beyanlarda bulunarak, kimliğini de kamufle ettiğini iddia etti.

ARKADAŞLARINDAN PARA İSTEDİ

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre; Geçtiğimiz Kasım ayında yakın bir arkadaşının şirketini arayan o şahs arkadaşından para istediğini iddia eden Hasan Dere, aynı şahsın farklı telefon numaralarını kullanarak birden fazla arkadaşını arayarak para istediğini ileri sürdü. Ünlü işadamı, şahsın kimlik bilgilerinin tespit edilip cezalandırılmasını istedi.

Ünlü oryantal Asena'nın işletmeci eşi Hasan Dereye'ye şok! Dolandırıcılar adını kullanıp para istedi


SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olayla ilgili söz konusu şahsın hesabına para gönderen arkadaşlarını da dilekçesine ekleyen iş adamının şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.