Gündem

Ünlü iş insanının oğlundan inanılmaz iddia: Yanlışlıkla küçük dilimi kestiler!

İş insanı Fahri Dural'ın oğlu girişimci Kaan Dural horlama şikayetiyle gittiği doktorda inanılmaz bir olay yaşadığını iddia etti. Girişimci Dural, doktorun yanlışlıkla küçük dilini kestiğini söyledi.

Dural Gayrimenkul şirketinin sahibi Fahri Dural'ın 32 yaşındaki oğlu Kaan Dural, bademcik ameliyatı sırasında doktorların yanlışlıkla küçük dilini kestiğini ileri sürdü.

FARENJİT PROBLEMİ DOLAYISIYLA BADEMCİKLERİ ALINACAKTI

Dural, geçtiğimiz günlerde 2017'de evlendiği ünlü iş adamı Aziz Torun'un kızı Zeynep Torun'la boşanmıştı. Boşanmadan günler önce bademciklerinin şişmesi nedeniyle Fulya'daki özel bir hastaneye başvuran ünlü girişimcinin sürekli farenjit problemi yaşadığı için bademciklerinin alınmasına karar verildi.

KÜÇÜK DİLİ TAMAMEN KESİLDİ

Dural'a gerekli tetkikler yapıldıktan sonra ameliyat için gün verildi. 27 Aralık günü ameliyat masasına yatan ünlü iş insanının lazerle bademcikleri kesilmişti. Ameliyat sonrası taburcu edilen iş insanının bir süre sonra ağzından kan gelmeye başladı. Kendinden geçerek evine yakın başka bir hastaneye kaldırılan Dural'ın, yapılan tetkiklerde küçük dilinin tamamının kesildiği ortaya çıktı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Hastane yetkililerine durum sorulduğunda ise küçük dilinin kesilmesi zorunda kalındığı şeklinde bir cevapla karşı karşıya kaldı. İddiaya göre doktorlar, "Artık horlama yaşamazsın" diyerek Dural'ı geçiştirdi. Ünlü girişimci, kendisine yapılan ameliyatta bu hususun belirtilmediği gibi, buna onay vermediğini ve yanlış tedavi nedeniyle küçük dilinin tamamının kesildiğini ileri sürerek, ameliyatı gerçekleştiren doktorlar ve hastane yetkililerinden şikâyetçi oldu.