Gündem |

Ünlü iş adamı 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismardan tutuklandı

Trakya, Tekirdağ’da meydana gelen ve ünlü işadamı İrfan Pullukçu’nun karıştığı fuhuş olayı ile çalkalanıyor. Dünya Kadınlar Günü’nün kutlandığı 8 Mart'ta Süleymanpaşa ilçesinde polisin yaptığı baskında yakalanan Pullukçu, 15 yaşındaki kız çocuğuyla zorla cinsel ilişkiye girdiği iddiasıyla tutuklandı.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

Türkiye’de kadına şiddet ve cinsel saldırı ile ilgili suçlar her geçen gün artıyor. Bu suçlar hakkında yeni kararlar ve yaptırımlar uygulanması için, hazırlıklar yapılıyor.

Ayrıca, küçük yaştaki kız çocuklarına cinsel taciz ve fuhuş konusunda da çeşitli önlemler alınırken, Tekirdağ’dan gelen bir haber, duyanları adeta şoke etti.

Trakya’nın kömür madeni zenginlerinden olduğu bilinen ve çok sayıda şirketi bulunan ünlü iş adamı İrfan Pullukçu’nun bahse konu suçlarla ilgili tutuklanarak cezaevine konulduğu öğrenildi.

SuperHaber’in elde ettiği bilgilere göre, ortalığı karıştıran olay şöyle meydana geldi; Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde polis ekipleri henüz 15 yaşında bulunan C.K. ile annesinin şikayeti üzerine 8 Mart'ta yaptığı baskında iş adamı İlyas Pullukçu’yu, ”Küçük yaşta kız çocuğuyla zorla cinsel ilişkiye girdiği” iddiasıyla gözaltına aldı.

Polis ekiplerine 4 gün ifade veren işadamı Pullukçu’nun önce suçunu kabul ederek zorla değil para karşılığı ve gönül rızası ile C.K.adlı kız çocuğu ile cinsel ilişkiye girdiğini söyledi. Ancak daha sonra ifadesini değiştirerek inkar ettiği belirtildi.

SAVCILIK SORUGUSU SONRASI TUTUKLANDI

Yine iddialara göre, Trakya’nın zenginlerinden İrfan Pullukçu çıkarıldığı savcılık sorgusunun ardından, tutuklanarak cezaevine konuldu. İş adamı Pullukçu ile beraber, C.K. adlı küçük kızın ablasının da fuhşa aracılık etmekten tutuklandığı ifade edildi.