Magazin |

Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Derin'den Ebru Şallı'ya olay sözler

Uğur Akkuş’un 2018 yılında evliliğini sonlandırdığı eski eşi ve iki çocuğunun annesi Gonca Derin, Al Saba Haber programına konuk oldu. Eski eşi iş insanı Uğur Akkuş'un kendisi gibi Ebru Şallı’ya da şiddet uygulayabileceğini ifade eden Gonca Derin “Ebru Hanım’ın hazmedemediği bir görmemişliği var“ ifadelerini kullandı.

Youtube'da yayınlanan "Al Sana Haber" programında konuşan Gonca Derin eski evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamarda bulundu. Uğur Akkuş'un 2018 yılının Mayıs ayında Ebru Şallı uğruna boşandığı iki çocuğunun annesi Gonca Derin açıklamalarıyla programa damga vurdu.

Akkuş tarafından şiddet gördüğünü söyleyen Gonca Derin, "Sizce Ebru Şallı da Uğur Bey tarafından bu şiddete maruz kalıyor mudur?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Eğer bu şiddet uygulayan kişiler kendilerinde bir rahatsızlık olduğunu fark etmiyorlarsa genelde ölene kadar devam eder. Eğer bir erkek bir kadına şiddet uyguluyorsa bir sonrakine de uygular."


Derin, şu sözleriyle de evliliğinin bitme nedeni olarak gördüğü Ebru Şallı'yı affedemediğini gözler önüne serdi:

"Ebru Hanım'ın hazmedemediği bir görmemişliği var. Alışveriş yaptığı mağazadan fotoğraf attı. Bu çok saçma bir şey... Sağlıklı yaşamla bu kadar ilgili bir hanıma çocuklarımı gönderdiğimde sabahtan akşama kadar pasta yediriyor. 'Sağlıklı yaşam' diyor ama bunun eğitim almamış. 'Spor' diyor bunun da eğitimini almamış."

Gonca Derin - Uğur Akkuş


Gonca Derin açıklamalarının devamında ise şunları söyledi: "9 ay çocuklarımdan ayrı kaldım. Babaannede kalmışlar ama benim haberim yoktu. Aradığım zaman telefon yüzüme kapatılıyordu. Ebru Şallı'nın Uğur Akkuş'un hayatında olduğunu internetten öğrendim, haberlerden. Aldatmak asla yapamayacağım bir şey."