UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi üçüncü hafta maçlarıyla tamamlandı!

UEFA Avrupa Ligi gruplarının üçüncü hafta maçları ve UEFA Avrupa Konferans Ligi gruplarının üçüncü hafta maçları tamamlandı. İşte gruplarda alınan tüm sonuçlar...

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki ve üç numaralı organizasyonunda üçüncü hafta maçları oynandı.

UEFA Avrupa Ligi B Grubu'nda temsilcimiz Fenerbahçe, AEK Larnaca'yı 2-0 mağlup ederek önemli bir avantaj elde etti.

H Grubu'nda yer alan bir diğer temsilcimiz Trabzonspor ise deplasmanda Fransa'nın Monaco takımına 3-1 yenildi.

UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde ise Medipol Başakşehir, A Grubu'nda konuk olduğu RFS ile 0-0 berabere kaldı.

Demir Grup Sivasspor, G Grubu'nda ağırladığı Ballkani'ye 4-3 yenildi.

AVRUPA LİGİ VE AVRUPA KONFERANS LİGİ'NDE ALINAN DİĞER SONUÇLAR İSE ŞÖYLE:

Avrupa Ligi A Grubu

Zürih (İsviçre)- PSV Eindhoven (Hollanda): 1-5

Arsenal (İngiltere)-Bodo/Glimt (Norveç): 3-0

Avrupa Ligi B Grubu

Rennes (Fransa)-Dinamo Kiev (Ukrayna): 2-1

Fenerbahçe (Türkiye)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 2-0

Avrupa Ligi C Grubu

HJK Helsinki (Finlandiya)-Ludogorets (Bulgaristan): 1-1

Roma (İtalya)-Real Betis (İspanya): 1-2

Avrupa Ligi D Grubu

Malmö (İsveç)-Union Berlin (Almanya): 0-1

Braga (Portekiz)-Union Saint-Gilloise (Belçika): 1-2

Avrupa Ligi E Grubu

Sheriff (Moldova)-Real Sociedad (İspanya): 0-2

Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi)-Manchester United (İngiltere): 2-3

Avrupa Ligi F Grubu

Sturm Graz (Avusturya)-Lazio (İtalya): 0-0

Midtjylland (Danimarka)-Feyenoord (Hollanda): 2-2

-Avrupa Ligi G Grubu

Olympiakos (Yunanistan)-Karabağ (Azerbaycan): 0-3

Freiburg (Almanya)-Nantes (Fransa): 2-0

Avrupa Ligi H Grubu

Kızılyıldız (Sırbistan)-Ferencvaros (Macaristan): 4-1

Monaco (Fransa)-Trabzonspor (Türkiye): 3-1

Avrupa Konferans Ligi A Grubu

Zürih (İsviçre)- PSV Eindhoven (Hollanda): 1-5

Arsenal (İngiltere)-Bodo/Glimt (Norveç): 3-0

Avrupa Konferans Ligi B Grubu

Rennes (Fransa)-Dinamo Kiev (Ukrayna): 2-1

Fenerbahçe (Türkiye)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 2-0

Avrupa Konferans Ligi C Grubu

HJK Helsinki (Finlandiya)-Ludogorets (Bulgaristan): 1-1

Roma (İtalya)-Real Betis (İspanya): 1-2

Avrupa Konferans Ligi D Grubu

Malmö (İsveç)-Union Berlin (Almanya): 0-1

Braga (Portekiz)-Union Saint-Gilloise (Belçika): 1-2

Avrupa Konferans Ligi E Grubu

Sheriff (Moldova)-Real Sociedad (İspanya): 0-2

Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi)-Manchester United (İngiltere): 2-3

Avrupa Konferans Ligi F Grubu

Sturm Graz (Avusturya)-Lazio (İtalya): 0-0

Midtjylland (Danimarka)-Feyenoord (Hollanda): 2-2

Avrupa Konferans Ligi G Grubu

Olympiakos (Yunanistan)-Karabağ (Azerbaycan): 0-3

Freiburg (Almanya)-Nantes (Fransa): 2-0

Avrupa Konferans Ligi H Grubu

Kızılyıldız (Sırbistan)-Ferencvaros (Macaristan): 4-1

Monaco (Fransa)-Trabzonspor (Türkiye): 3-1

UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi üçüncü hafta maçlarıyla tamamlandı! ile ilgili etiketler UEFA UEFA Avrupa Ligi UEFA Avrupa Konferans Ligi grup maçları maç sonuçları