Popüler Haberler

Ücretsiz tablet başvuru linki! Milli Eğitim Bakanlığı tablet dağıtımı ne zaman?

Ücretsiz tablet başvuru linki! Milli Eğitim Bakanlığı tablet dağıtımı 2020 ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası açıkladığı bedava tablet dağıtımı yakın zamanda başlayacak. Peki, Ücretsiz tablet, bedava tablet dağıtımı Milli Eğitim Bakanlığı'nca ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

Ücretsiz tablet başvuru linki! Milli Eğitim Bakanlığı tablet dağıtımı 2020 ne zaman? İşte detaylar..

ÜCRETSİZ TABLET BAŞVURU LİNKİ

MEB tablet başvuru formu! MEB ücretsiz laptop nasıl alınır sorularının yanıtı haberimizde. Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz günlerde Haydi Şimdi kampanyası ile birlikte ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz laptop, tablet dağıtımına ne zaman başlanacağı merak konusu oldu. İşte ücretsiz laptop, tablet dağıtımı ile ilgili detayları bilgiler...

MEB ÜCRETSİZ TABLET BAŞVURU FORMU!

Acun Ilıcalı Haydi Şimdi Bilgisayar kampanyası ve TEKNOFEST 2020 paydaşları bağışları ile uzaktan eğitim alan öğrencilere destek olacak. Acun Ilıcalı'nın 'Haydi Şimdi' sloganı ile düzenlediği bağış gecesinde 100 bin lira üzerinde bağış yapanlar canlı yayına alındı. SMS ile bağış yapmak isteyenler ise EĞİTİM yazıp 2686'e mesaj atarak 10 TL bağışta bulundu. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı, 7.5 milyon lira bağış toplandığını açıkladı. Bu rakama SMS'ler henüz dahil edilmedi.

Bayraktar, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "TEKNOFEST2020 paydaşlarımızın ve ev sahiplerimizin toplam tablet bilgisayar bağışı 81 bine ulaştı. Gençlerimiz bilgiye erişecek, #MilliTeknolojiHamlesi'nde çıtayı yükseltecek!" ifadelerini kullandı. Bayraktar'ın Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafta, kampanya kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 20 bin adet , Gaziantep Şahinbey Belediyesi 20 bin adet, Gaziantep Şehitkamil Belediyesi 10 bin adet, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi 10 bin adet, Baykar 5 bin adet, Aselsan 5 bin adet, TUSAŞ 5 bin adet, STM 1000 adet, HAVELSAN 1000 adet, ROKETSAN 1000 adet, TEI 1000 adet, TÜRKSAT 1000 adet, TARNET'in 1000 adet tablet bağışladığı bildirildi.

BİLGİSAYAR KAMPANYASI DESTEĞİ NASIL YAPILIR?

Corona virüsü nedeniyle uzaktan eğitim alacak öğrencilerin bazılarında bilgisayar olmaması ve eğitimden geri kalmaması adına başlatılan "Haydi şimdi" kampanyasına SMS yoluyla katılmak isteyenlerin "EĞİTİM" yazıp 2868'e mesaj göndermeleri yetiyor.

Türk Kızılay Mobil Çağrı merkezini "168"i arayarak bağış yapılabiliyor.

ÖĞRENCİLER HAYDİ ŞİMDİ BİLGİSAYAR KAMPANYASINDAN NE ZAMAN VE NASIL YARARLANACAK?

Acun Ilıcalı duyurduğu Laptop kampanyası ve TEKNOFEST 2020 paydaşlarının yaptığı bağışı dağıtma kısmı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak. Acun Ilıcalı topladığı tüm parayı MEB'e aktaracak ve MEB başvuran tüm öğrencilere Laptopu ulaştırmak için uğraşacak. Başvuruların ne zaman ve nasıl yapılacağı ise henüz belirtilmedi.

MEB ÜCRETSİZ TABLET BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BEDAVA TABLET DAĞITIMI NE ZAMAN?