Dünya |

Uçakta pes dedirten anlar: Görüntülendiğini anlayınca bakın ne yaptı!

İngiltere'de 26 yaşındaki kabin görevlisi uçuş sırasında alkol aldı. O anlar yolcular tarafından kameraya alınırken kabin görevlisinin el hareketi yapması da büyük tepki çekti. Olay sonrası uçağın kaptanı, kabin görevlisini ihbar edince, şahıs tutuklandı.

İngiltere’de meydana gelen olayda sarhoş olduğu görülen kabin görevlisi Sam Thompson uçakta da alkol almaya devam etti.

YOLCULAR GÖRÜNTÜLEDİ

Kabin görevlisi yolcular tarafından görüntülendi. Görüntülendiğini fark eden Thompson kayıt alan kişiye de el hareketi çekti.

Kabin Görevlisi Sam Thompson’ın uçaktaki görüntüsü gündem oldu. Uçuş sırasında sarhoş olduğu iddia edilen kabin görevlisinin sarhoş hareketleri yapması da dikkat çekti.

YOLCUYA TEPKİ ÇEKEN EL HAREKETİ

Bir yolcu olayla ilgili "Bir içki istedim. O da 'şşş, kimseye söyleme ama ben de içeceğim' dedi" diyerek yaşananları anlattı. Kabin görevlisinin uçuşa binmeden önce daha alkol aldığı iddia edilirken Thompson'ın yolcuya yaptığı el hareketide dikkat çekti.

KAPTAN İHBAR ETTİ, KABİN GÖREVLİSİ TUTUKLANDI

Olaydan sonra iniş yapan uçağın kaptanının kabin görevlisini ihbar etmesi üzerine Sam Thompson tutuklandı.

Hava yolu şirketlerinin kabin görevlilerine uçuş öncesinde ve sırasında alkol almasına izin vermediği biliniyor. Uçuş sırasında alkol alan kabin görevlisi Sam Thompson’ın, 'şirket işini yaparken uyuşturucu ve alkolden etkilenme' disiplin cezası alacağı bildirildi.