Popüler Haberler

Üç Kuruş hangi günler yayınlanıyor? Saat kaçta başlıyor?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu’nun oynadığı Üç Kuruş dizisi hangi günler yayınlanıyor cevabı izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Üç Kuruş saat kaçta başlıyor?

Yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle takip edilen Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleriyle adından söz ettiriyor. Sezonun en iddialı yapımları arasında yer alan ve başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ile Ekin Koç’un yer aldığı Üç Kuruş, oyuncu kadrosu ile de büyük bir ilgi görüyor.

ÜÇ KURUŞ HANGİ GÜNLER OYNUYOR?

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı Üç Kuruş dizisi Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanıyor.

ÜÇ KURUŞ SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Üç Kuruş dizisi Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları saat 20.00’da başlıyor.

ÜÇ KURUŞ 4. BÖLÜM ÖZETİ

İrfan Oktay karşılaşması her ikisini de derinden etkiler. İrfan haklılığını anlatamamanın sıkıntısı ile boğuşurken, Oktay yıllardır şişelerin dibine gömdüğü acı mazisiyle yüzleşir.

Kartal’ın mahallede sakladığı Bahar, Kartal’ın asıl yüzünü görünce aslında neyle karşı karşıya olduğunu iyice anlar ve tedirginlik yaşar. Efe’nin verdiği sözü tutmaması Leyla’nın öfkesini kabartır ve Efe’yle yüzleşmesine neden olur. Kartal ise Efe’nin ihanetiyle sarsılır ama çabuk toparlanır ve intikam almak için Efe’ye karşı hamle yapar. Eli kolu Kartal’ın bir hamlesiyle bağlanan Efe, Kartal’a rağmen ya da Kartal ile beraber hareket etmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.