Magazin |

Üç Kuruş dizisinde ünlü sanatçının oğlunun rol aldığı anlaşıldı!

Show Tv ekranlarında geçtiğimiz gün ilk bölümü yayınlanan Üç Kuruş dizisinde ünlü sanatçının rol aldığı anlaşıldı. Konyalı karakterini oynayan Alişan Uğur'un sanatçı Özkan Uğur'un olduğu ortaya çıktı.

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade'nin rol aldığı ve Çıngıraklı Mahallesi'nde geçen hikayesiyle Üç Kuruş dizisi ilk bölümüyle Show Tv'de yayınlandı. İzleyenlerin ilk bölümü beğendiği Üç Kuruş dizisinde Konyalı karakterini oynayan Alişan Uğur'un ünlü sanatçının oğlu olduğu ortaya çıktı.

 ÜÇ KURUŞ'UN KONYALI KARAKTERİ TANIDIK ÇIKTI!

Üç Kuruş dizisinde Konyalı karakterini oynayan Alişan Uğur, ünlü sanatçı Özkan Uğur'un oğlu olduğu anlaşıldı.

Üç Kuruş dizisinin Konyalı'sı Alişan Uğur, ünlü ismin oğlu çıktı

Alişan Uğur Kimdir?

Üç Kuruş dizisi Alişan Uğur'un ilk oyunculuk deneyimi değil. Genç oyuncu daha önce Karakomik filminde Rich, ve Hekimoğlu dizisinde piyanist Efe karakterlerini canlandırdı. 1996 doğumlu olan Alişan Uğur, ilk oyunculuk eğitimini 14 yaşında aldı.

Üç Kuruş dizisinin Konyalı'sı Alişan Uğur, ünlü isim Özkan Uğur'un oğlu çıktı

Oyunculuk eğitimi almak için İngiltere'de Arts Educational Schools London'da giden, orada müzik teknolojileri ve medya derslerini de alan Uğur, aynı zamanda konservatuar eğitimi de aldı. Oyunculuk dışında Royal Acedemy of Dramatic Art'da da 6 ay eğitim gören Uğur, sanata olan ilgisini ''Öyle bir ailede doğdum ki; babam müzisyen, annem de koreograf. Ev, hep sanat doluydu. O yüzden benden matematik profesörü olmam beklenemezdi. Küçük yaşlardan itibaren müzik ve dans hayatımın içindeydi. 8 yaşında piyano ile tanıştım'' kelimeleriyle anlatıyor.

Üç Kuruş dizisinin Konyalı'sı Alişan Uğur, ünlü ismin oğlu çıktı