Popüler Haberler

Twitter'ın yeni özelliği! Twitler üç farklı modda nasıl atılacak?

Twitter'ın yeni özelliği! En çok tercih edilen uygulamalardan biri olan Twitter yeni bir özellik üstünde çalışıyor. Test aşamasında olan bu özellik sayesinde tweet'ler üç farklı modda atılabilecektir. Birçok kişi Twitter'da ki yeni özelliği araştırmaya devam ediyor. İşte, Twitter'ın yeni özelliği! Twitler üç farklı modda nasıl atılacak? Detaylar haberimizde...

Twitter'ın yeni özelliği! Dünyaca ünlü sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'ın üstünde çalıştığı ve testlerine başladığı yeni bir özelliği ortaya çıktı.Platformun yeni özelliğinde üç farklı konuşma modu yer alacak ve tweet'ler üç farklı modda atılabilecek. Çoğu kişi Twitter'ın yeni özelliğini merak edip arama motorlarından araştırmaya devam ediyor.  İşte, Twitter'ın yeni özelliği! Twitler üç farklı modda nasıl atılacak? Detaylar haberimizde...

twitter ile ilgili görsel sonucu

TWİTTER'IN YENİ ÖZELLİĞİ!

Platformun yeni özelliğinde üç farklı konuşma modu yer alacak. Bu üç tip sırasıyla Açık, Topluluk ve Davet Üzerine olarak ayrılacak. Her konuşma için bu üç moddan birisi seçilebilecek. Twitter'ın farklı sohbet opsiyonları, bir anlamda kişilerin kimlerle etkileşime geçebileceklerini seçmelerini sağlayacak.İlk opsiyon olan Açık seçeneği, Twitter deneyiminizde hiçbir şeyi değiştirmeyecek.

twitter ile ilgili görsel sonucu

Gönderilerinizi herkes görebilecek ve cevaplayabilecek. Topluluk ise şu anda gözüktüğüne göre bir nevi Facebook topluluğu gibi olacak. Bu şekilde atacağınız tweetlere cevap verebilecek olanlar ise sizin takip ettiğiniz kişiler ve bahsettiğiniz hesaplardan ibaret olacak. Bir nevi takibe takip geri dönecek. Davet Üzerine seçeneği ise o başlıkta, o konuşmada sadece konuşmayı başlatan kişi tarafından tweet'te belirtilen kişilerin katkı sunabileceği anlamına geliyor.

twitter ile ilgili görsel sonucu

Yeni özellik şu anda test aşamasında ve tersine mühendislikle ilgilenen Jane Manchun Wong tarafından keşfedildi. Özellik yayınlandığında platforma yeni bir soluk getireceği düşünülüyor.Firma yeni özellikleriyle etkileşimleri daha özel ve daha hedefe yönelik hale getirip erişimleri odaklayabilir.

(Webtekno)

twitter ile ilgili görsel sonucu