Yaşam

TUSAŞ’tan beğeni toplayan peç kampanyası

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü vesilesiyle peç kampanyası başlattı. İsteyenlerin kendi isimlerini yazarak yerli ve milli ürünlerin peçlerini yapabildiği kampanya büyük beğeni topladı.

TUSAŞ, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünde, canları ve kanları ile bu kutsal vatanı bizlere emanet eden şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin aziz hatırasını bir kez daha saygı ile yâd etti.

'Gücümüz Mirasımız' sloganı ile yeni bir dijital kampanyaya imza atan TUSAŞ, www.gucumuzmirasimiz.com web adresine giren ziyaretçilerine TUSAŞ’ın yerli, milli ve özgün ürünleri ile ziyaretçilerin adlarının yazılı olduğu bir “dijital peç” oluşturulmalarına imkân verecek yeni bir site tasarladı.

Türkiye’nin yeni nesil havacılık geleceğini inşa eden TUSAŞ, dijital ve yenilikçi uygulamalarından birini daha dijital envanterine ekledi. 18 Mart anısına oluşturulabilecek olan dijital peç bilgisayarlara indirilebilecek ve sosyal medya siteleri üzerinden de paylaşılabilecek.

Vatan savunmasında şehit düşen ecdadın bıraktığı mirası “Gücümüz Mirasımız” sloganı ile bir kez daha yüreklere kazımayı hedefleyen TUSAŞ, oluşturduğu dijital peç kampanyası ile yerli ve milli duruşunu ve Türkiye’nin gücünü dünyaya bir kez daha duyurmayı hedefliyor.

 

Günün Videosu
İstanbul Avcılar’da aralarında çocukların da bulunduğu 8 kişi metrobüs asansörünün bozulmasıyla kabinde mahsur kaldı. Sıcak havada mahsur kalan ve havasızlıktan fenalaşan 8 kişi itfaiye ekibi tarafından yaklaşık yarım saat sonra kurtarıldı.