Türkiye'nin en zengin oyuncusu Meryem Uzerli servetine servet kattı

Halit Ergenç ile başrolünü paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan rolüyle adını geniş kitlelere duyuran Türk - Alman oyuncu Meryem Uzerli (39), geçtiğimiz hafta bir reklamdan iki milyon dolar almıştı. Güzel oyuncu Meryem Uzerli, yine para bastı. Uzerli, bir mücevher markasıyla 8 milyon TL’ye anlaşma yeniledi.

Serveti yaklaşık 10 milyon dolar olduğu konuşulan, Türkiye'nin en zengin aktrisi olan Meryem Uzerli, para basmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda İranlı bir modacının markasıyla iki yıllık reklam anlaşması yapan güzel oyuncunun, karşılığında 2 milyon dolar aldığı iddia edilmişti.

MÜCEVHER MARKASIYLA ANLAŞMASINI YENİLEDİ

Rol aldığı film ve dizilerden çok reklamlar sayesinde hatırı sayılır bir servet elde eden Meryem Uzerli, geçtiğimiz yıl çalıştığı bir mücevher markasıyla da iş birliğini yeniledi. Güzel oyuncu, önceki gün markanın yeni koleksiyonu için kamera karşısına geçti.

1 YILLIK ANLAŞMAYI 8 MİLYON TL'YE YENİLEDİ

Takvim Saklambaç'ın haberine göre; Geçtiğimiz sene aynı markanın reklamlarında boy göstermek için 6 milyon TL ücret alan Meryem Uzerli, bir yıllık yaptığı yeni anlaşma karşılığında da 8 milyon TL'yi cebine koydu.

 

 

 

Türkiye'nin en zengin oyuncusu Meryem Uzerli servetine servet kattı ile ilgili etiketler