Gündem |

Türkiye'de göçmen mafyası mı kuruluyor!

Habertürk yazarı Fatih Altaylı'nın bugün köşesinde yayımladığı iki fotoğraf karesi gündeme bomba gibi düştü! O fotoğraflardaki kişilerin Afgan mafyası olduğunu belirten Altaylı, "Türkiye'de ve kontrolsüz bir göçmen kitlesi ile buluşup, organize bir örgüt kurmalarının önünde hiçbir engel yok. " dedi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Habertürk'ten Fatih Altaylı bugün köşesinde göçmen sorunu konusunda çok çarpıcı ifadelerin ve fotoğrafların yer aldığı bir yazı kaleme aldı.

"Göçmen tezgahını görmüyor musunuz!" başlığını taşıyan makalesinde göçmen meselesinin Türkiye üzerine oynanan kirli bir oyun olduğunu vurgulayan Altaylı çok konuşulacak iki fotoğraf paylaştı.

Fotoğrafların Türkiye’ye sığınmış göçmenlere ait olduğunu belirten Habertürk yazarı, "Akşam Boğaz kıyısında bir eğlence mekanında, Adnan Oktarvari bir ortamda oturup içkilerini yudumluyorlar. Ertesi gün güneş doğunca ellerine aldıkları seccadeleri yollara sererek Müslümanlık gösterisi yapıyor, daha fazla din talep ediyorlar." dedi.

Söz konusu şahısların "Afgan kökenli bir mafya grubu" olduğu bilgisini okurlarına aktaran Altaylı, "Avrupa'da da terör estirmiş. Her yerden atılmış. Şimdi Türkiye'de ve kontrolsüz bir göçmen kitlesi ile buluşup, organize bir örgüt kurmasının önünde hiçbir engel yok. Bu fotoğraf Türkiye üzerine oynanan oyunun fotoğrafıdır." dedi.