Yaşam |

Türkiye seni bekliyor Coni! Geleceğin varsa göreceğin de var...

Dünyaca ünlü cinsel içerikli film yıldızı Johnny Sins, sosyal medya hesabından 'Erik Dalı' oynadığı anların videosunu paylaşıp Türkçe bir mesaj yazdı. Sins'in gelecek hafta bir reklam çekimi için Türkiye'ye geleceği, o nedenle bu paylaşımı yaptığı ortaya çıktı. Gezi olayları döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden Sins'in Türkiye'ye gelecek olması tepkiyle karşılandı.

Dünyaca ünlü cinsel içerikli film yıldızı Johnny Sins, sosyal medya hesabından Erik Dalı oynadığı anları paylaştı.

"OTURMAYA MI GELDİK?"

Sins, paylaşımına "Türk dostlarım! Oturmaya mı geldik? Türkiye'de yeni projemi duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyım! Çarşamba için bekleyin" notunu düştü.

TWİTTER'DA GÜNDEM OLDU

Sins'in paylaşımına Türk kullanıcılardan yorum yağarken, 'Johnny Sins' ismi kısa süre içinde Twitter Türkiye gündeminin bir numarasına yerleşti.

ERDOĞAN'A HAKARET ETMİŞTİ

Gezi olayları olayları döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret eden Sins'in Türkiye'ye gelecek olması tepkiyle karşılandı. 

Sins o dönem şu paylaşımı yapmıştı:

TAMAM MESAJI PAYLAŞMIŞTI

Öte yandan Sins, geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından sosyal medyada 'TAMAM' mesajı paylamıştı.