Popüler Haberler

Türkiye gruptan nasıl çıkar 2020? Uluslar Ligi'nden çıkmak neden önemli?

Türkiye gruptan nasıl çıkar 2020? Uluslar Ligi B liginden nasıl çıkar sorularının yanıtı haberimizde. Bu akşam Macaristan ile oynadığı maçla birlikte Avrupa Uluslar Ligi'nde grubunu tamamlayacak olan Türkiye, B liginden nasıl çıkar?

Türkiye gruptan nasıl çıkar 2020? Avrupa Uluslar Ligi'nde bu akşam Macaristan ile mücadele eden Türk Milli Takımı, B liginden nasıl çıkar?

TÜRKİYE GRUPTAN NASIL ÇIKAR?

Sadakatsiz dizisinin Kore versiyonunun adı, Doctor Foster’dır. Sadakatsiz dizisinin uyarlandığı Kore versiyonu 2015 yılında BBC One kanalında Doctor Foster adıyla yayınlandı. Kore versiyonu mini dizi o döneme damga vurdu. Sadakatsiz dizisinin 2020 yılında JTBC kanalında yayınlanan Güney Kore uyarlaması da bulunuyor. Sadakatsiz dizisinin Güney Kore uyarlamasının adı The World of the Marriet.

Sadakatsiz Orijinal Doktor Foster Dizisinin Sonu Nasıl Bitiyor?

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan dizi Sadakatsiz’in orijinal versiyonu Doctor Foster dizisinin sonunda Doctor Gemma ile Simon ayrılır. Simon, sevgilisi ve kızı ile şehri terk eder. Gemma oğlu ile hayatına kaldığı yerden devam etmeye niyetlidir.