Gündem

Türkiye, 19 Mayıs'ı balkonlarda kutladı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu balkonlarda yaşandı. Milyonlar ellerinde ay yıldızlı bayraklarla balkonlardaki yerini alarak İstiklal Marşı okurken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da gençlerle İstiklal Marşı'nın on kıtasını seslendirdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu balkonlarda yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerle birlikte İstiklal Marşı'nın on kıtasını seslendirdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, tüm yurtta kurtuluş mücadelesinin ruhunu temsil eden İstiklal Marşı ile kutlandı. Milyonlar, balkonlarına astıkları Türk bayrakları ile İstiklal Marşı okudu.

 

 

Günün Videosu
Muğla'nın Milas ilçesinde dün akşam başlayan ve Bodrum'a da sıçrayan yangın etkisini hala sürdürüyor. Yangın Bodrum'da 3 mahalleye ulaşırken Aşağı Mazı Mahallesi'nde vatandaşlar Sahil Güvenlik botları ve özel tur tekneleriyle bölgeden tahliye edildi. Öte yandan Bodrum'un Umurça ve Kumbahçe mahalleleri ile İçmeler yolu güzergahındaki makilik ve ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı.