Türk Hava Yolları çocuk misafirlerine özel seyahat setleri hazırladı

Türk Hava Yolları (THY), çocuk yolcuları için özel seyahat setleri hazırladı. Çocukların ilgi alanları ve ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan yeni setler, bayrak taşıyıcının uzun menzilli Türkiye çıkışlı uçuşlarında yolculara sunulmaya başlandı.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, THY çocuk kulübü konsepti High Five temasından esinlenerek tasarlanan seyahat setleri, çocuklar ve aileler için uçuş konforunu artıracak içerikleri ile yolculardan büyük beğeni topladı.

Türk Hava Yolları'ndan çocuk misafirlerine özel seyahat setleri


High Five teması ile hazırlanan kitlerde göz bandı, kulaklık, çorap ve diş seti yer alıyor. İşlevselliği ile ön plana çıkan seyahat setleri, çocuk yolcuların uçuş sonrasında da severek kullanabileceği şekilde tasarlandı.

Türk Hava Yolları'ndan çocuk misafirlerine özel seyahat setleri

High Five çocuk kulübü, her biri farklı kültürü temsil eden beş minik pilot karakterden oluşuyor. Dünyayı gezen, edindikleri tecrübeleri paylaşan beş küçük kâşif, minik yolcuların dünyayı farklı yönleriyle keşfetmesine katkı sağlıyor.

(AA)

 

Türk Hava Yolları çocuk misafirlerine özel seyahat setleri hazırladı ile ilgili etiketler THY Türk Hava Yolları High Five Uçak Seyahati