Türk filmleri gerçek oldu! Bir anda görmeye başladı...

Polonya'da kaza geçiren görme engelli bir kişi yeniden görmeye başladı. Doktorlar bu durumun nedenini kesi olarak açıklayamıyor.

Polonya haber kanalı Polsat News’un aktardığına göre; Janusz Goray adındaki görme engelli vatandaş, bir otomobilin çarpması sonucu mucizevi bir şekilde yeniden görmeye başladı.

Habere göre Janusz Goray, 20 yıl önce alerjik bir reaksiyon sonucunda sağ gözünün retinası ile ilgili sorun yaşamaya başladı, sol gözü ise sadece şekilleri ve ışığı fark edebiliyordu.

Geçirdiği kaza sonrasında kırılan kalça kemiğinin iyileştirilmesi amacıyla hastaneye götürülen ve burada 2 hafta tedavi gördükten sonra taburcu edilen Goray, her iki gözünün de neredeyse kusursuz bir şekilde görmeye başladığını fark etti.

SEBEBİ KESİN OLARAK BİLİNMİYOR

Doktorlar, Goray yapılmak istenen araştırmaya katılmayı reddettiği için gözlerinin yeniden görmeye başlamasının nedenlerini açıklayamıyor.

Kazada kafası önce otomobile, ardından asfalta çarpan Goray ise görme yetisini bu iki darbe sonucunda geri kazanmış olabileceğini düşünüyor.

Türk filmleri gerçek oldu! Bir anda görmeye başladı... ile ilgili etiketler kaza Polonya engelli doktor