Yaşam

Tunceli'de dehşet: 7 ay boyunca zincire bağlayıp hem cinsel hem fiziksel şiddet uygulamış!

Tunceli'de 22 yaşındaki E.A. isimli bir kadının birlikte yaşadığı Oktay Güler tarafından zincire bağlanarak 7 ay boyunca zincire bağlanarak hem cinsel hem fiziksel şiddet gördüğü ortaya çıktı. İşkence gören talihsiz kadın, komşularının yardımıyla kurtuldu. Olayla ilgili olarak konuşan E.A.'nın babası," Kızım o kadar ağır şeyler yaşamış ki konuşabilecek durumda değil." dedi.

Tunceli'nin Hozat'a bağlı Yenidoğdu Köyü'nde yaşayan 22 yaşındaki E.A isimli kadının birlikte yaşadığı 27 yaşındaki Oktay Güler tarafından 7 ay boyunca zincire bağlanarak işkence gördüğü ortaya çıktı.

HEM FİZİKSEL HEM CİNSEL ŞİDDET

Milliyet'in haberine göre; bir odada ayağından zincirle bağladığı kadına fiziksel ve cinsel şiddet uygulayan Oktay Güler, E.A'nın ailesinin ihbarıyla yakalanarak tutuklandı. Yaşadığı travmalardan dolayı kızının konuşabilecek durumda olmadığını söyleyen baba Ö.A. şunları anlattı:

"KURTARIN, BU ADAM BENİ ÖLDÜRECEK"

“Kızımın yaşadıklarından haberimiz yoktu. Telefonda iyi olduğunu söylüyordu. Korktuğu için bize anlatmamış. Bu adam kızımı aylarca zincire bağlamış ve her türlü işkenceyi yapmış. Zincirden artık nasıl kurtulduysa kurtulduğu gibi köylülerden birinin evine gitmiş. Köylüler bizi aradı. Kızımın telefonda diyebildiği tek şey, ‘Baba gelin beni kurtarın, bu adam beni öldürecek.’ Gidip hemen aldık.

"KIZIM KONUŞABİLECEK DURUMDA DEĞİL"

Her yerinde morluk vardı. Kızım o kadar ağır şeyler yaşamış ki konuşabilecek durumda değil. Aldığı darbelerden dolayı sürekli başının ağrıdığını söylüyor. Psikolojisi çok kötü. Oktay’ın ailesi olaydan sonra gelip özür diledi ve şikayetimizden vazgeçmemizi istedi. Asla vazgeçmem. Kızım Oktay’ın ailesiyle birlikte kalıyordu. 7 aydır aynı evin içinde bir kız zincire bağlanmış, hiç mi bir şey demediler? Ben kızıma bunları yapan bu adamın en ağır cezayı almasını istiyorum.”

Yorumlar
Günün Videosu
Antalya'da üst geçide çıkıp beton bloğa oturan bir kadın, emniyeti alarma geçirdi. Kendisine yaklaşan bekçileri görünce caddeye inip koşmaya başlayan kadın, hem canını hem de trafiği tehlikeye attı.