Tümer Metin'den Taylan Antalyalı'ya sert eleştiri: "Bu halimle..."

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin eski yıldızı Tümer Metin, Galatasaray'ın orta saha oyuncusu Taylan Antalyalı'yı eleştirdi. Metin, "Şu halimle Taylan Antalyalı’dan çok daha iyi oynarım" dedi.

NutSpor'un Youtube kanalında yorum yapan Tümer Metin, Galatasaray'ın orta saha oyuncusu Taylan Antalyalı'yı topa tuttu.

Torrenti'de eleştiren Tümer Metin, Katalan hoca için "Ortaya akıl koyması lazım" dedi. 

TÜMER METİN NE SÖYLEDİ?

"Galatasaray’ın hocası Torrent projeden bahsediyor. Sen bana anlatma proje. Fenerbahçe derbisinde ne gördük Galatasaray adına. Hiçbir şey. Geldiğinden bu yana Taylan Antalyalı’yı oynatıyorsun. Fatih Terim de oynatıyordu. 48 yaşındayım ben. 10 senedir antrenmanla ilişkim bilardo masasının etrafında adım sayısı kadar. Bugün sahaya çıkayım Taylan’ın yaptığı işi rahatlıkla yaparım. Berkan’ın, Cicaldau’nun yaptıkları işi yapamam ama Taylan’ın oynadığı kadar bugün şu halimle oynarım. Hatta daha iyi oynarım. Arada 2-3 tane forvete dikine pas atarım koşu yoluna. Taylan ne yapıyor? Topu al kaleciye ver, topu al sağ beke ver. Eğer Taylan oyuna akıl koyamıyorsa Torrent’in akıl koyması lazım. Ama da o da yapamıyor. O zaman Taylan’ı neden oynatıyorsun!" ifadelerini kullandı.

Tümer Metin'den Taylan Antalyalı'ya sert eleştiri: "Bu halimle..." ile ilgili etiketler Galatasaray Fenerbahçe Taylan Antalyalı