Tüm ilçe seferber olmuştu... Denizli'deki kayıp çocuklardan acı haber: Hakkı'nın cansız bedenine ulaşıldı!

Denizli'nin Çivril ilçesinde su kanalına düşerek kaybolan 2 çocuktan 1'i olan Hakkı Bargan'dan acı haber geldi. 11 yaşındaki çocuğun cansız bedenine ulaşıldı. Rafet Ergen'i ise arama çalışmaları devam ediyor.

Alınan bilgiye göre, 18 Temmuz'da Kıralan Mahallesi'nde ikamet eden Rafet E. (9) ile Hakkı B'den (11) haber alamayan ailelerinin 112 Acil Çağrı Merkezine kayıp ihbarında bulunmasının ardından başlatılan arama kurtarma çalışmalarda, Hakkı B'nin cenazesine sulama kanalında ulaşıldı.

Ekipler, kayıp olan Rafet E'yi bulmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Tüm ilçe seferber olmuştu... Denizli'deki kayıp çocuklardan acı haber: Hakkı'nın cansız bedenine ulaşıldı!

NE OLMUŞTU?

Kıralan Mahallesi'nde ikamet eden Rafet E. ile Hakkı B'den haber alamayan aileleri, 112 Acil Çağrı Merkezine 18 temmuzda kayıp ihbarında bulunmasının ardından bölgeye AFAD, jandarma, itfaiye ve su altı arama kurtarma ekibi sevk edilmişti.

Tüm ilçe seferber olmuştu... Denizli'deki kayıp çocuklardan acı haber: Hakkı'nın cansız bedenine ulaşıldı! - Resim : 2

Bir tanığın, çocukları son olarak, mahalleden geçen sulama kanalı çevresinde gördüğünü söylemesi üzerine, arama kurtarma ekipleri arama çalışmalarına bu bölgede başlayarak kanalın akış yönü olan Baklan ilçesindeki tali uzantılarında da yoğunlaştırmıştı.

Çalışmalara Çivril Kaymakamı Turan Soğukoluk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Veysel Yanık ile vatandaşlar da katılmıştı.

Tüm ilçe seferber olmuştu... Denizli'deki kayıp çocuklardan acı haber: Hakkı'nın cansız bedenine ulaşıldı! - Resim : 3

Tüm ilçe seferber olmuştu... Denizli'deki kayıp çocuklardan acı haber: Hakkı'nın cansız bedenine ulaşıldı! - Resim : 4

 

 

Tüm ilçe seferber olmuştu... Denizli'deki kayıp çocuklardan acı haber: Hakkı'nın cansız bedenine ulaşıldı! ile ilgili etiketler Denizli kayıp Çocuk hakkı bargan rafet ergen