Magazin |

Tülin Şahin kan donduran gerçekleri açıkladı! Eski sevgilisinin 1,5 yaşındaki kızlarına neler yaptığını anlattı

Ünlü model, sunucu ve tasarımcı Tülin Şahin ile 2019 yılında dünyaya gelen kızı Siena Leyla'nın babası Portekizli iş adamı Pedro de Noronha arasındaki gerilim tırmanıyor. Daha önce Noronha'nın 1.5 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla savcılığa başvuran ve koruma kararı aldıran Şahin, kızının babasıyla ilgili şoke eden açıklamalarda bulundu.

Ünlü model Tülin Şahin, geçtiğimiz ay Pedro de Noronha'nın, 1.5 yaşındaki kızı Siena'ya şiddet uyguladığı iddiasıyla savcılığa başvurmuş, Noronha'nın yaşadığı siteye gelerek kendisini darp ettiğini ileri sürerek koruma kararı aldırmıştı. Tülin Şahin ile kızı Siena Leyla’nın babası Pedro de Noronha, arasındaki gerilim sürüyor.FİDYE İDDİASI

Daha önce psikolojik ve fiziki şiddete uğradığını iddia ederek mahkemeye başvuran Şahin, savcılığa sunduğu yeni dosyada kızının Noronha tarafından kaçırılarak kendisinden fidye isteneceğini öne sürdü.

 

NE OLMUŞTU?

Ünlü model Tülin Şahin ve Portekizli işinsanı Pedro de Noronha’nın kızları Siena Leyla, Kasım 2019’da dünyaya geldi. Şahin, doğumdan bir süre sonra da Noronha ile ilişkisini noktaladı. Ayrılık sonrası kızını göremediğini iddia eden Pedro de Noronha, mahkemeye başvurarak hak talebi istedi. Ünlü model, yaşanan bu gelişmelerin ardından kızı ile kendisinin psikolojik ve fiziki şiddete maruz kaldığını açıklayarak Pedro de Noronha hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Aralarındaki gerilim artıyor! Tülin Şahin'den 1,5 yaşındaki kızının babasıyla ilgili kan donduran iddialar

3 MİLYON EURO BORCU VAR

Tülin Şahin, savcılığa sunduğu son dosyada ise kan donduran ifadelere yer verdi. Şahin, 3 milyon Euro borcu olan Noronha’nın kızlarını kaçırarak kendisinden fidye talebinde bulunmak isteyeceğini iddia etti: “Siena’yı odasında uyuturken benim duymadığımı düşünüyordu. Arka odaların birinde ‘Arabayı Bulgaristan veya Yunanistan’a getirdikten sonra gerisi kolay. Ben her şeyi hallettim’ dediğini duydum.”

Aralarındaki gerilim artıyor! Tülin Şahin'den 1,5 yaşındaki kızının babasıyla ilgili kan donduran iddialar

BAKICILARLA İŞBİRLİĞİ YAPTI

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre; İfadesinde kızını korumak için mücadelesini sürdüreceğini belirten Şahin, evdeki bakıcı N.Y.’nin Pedro de Noronha ile işbirliği yaparak kızını kaçırma operasyonu planladıklarını öne sürdü. Bakıcısının eşi H.Y. ile ablası N.T. hakkında tehdit, şantaj, hakaret ve hırsızlık iddiasıyla suç duyurusunda bulunan ünlü model ifadesinde şu sözlere yer verdi: “N.Y.’nin kocası ve ablası beni arayıp telefonda ‘Gör bak o çocuğa neler yapacağız’ dedi. N.Y.’nin Siena’ya şiddetli davrandığına dair kamera kayıtları var.”

Tülin Şahin, Pedro de Noronha’nın aşk yaşadığı Işık Keçeci Aşur’un da olayların içinde olduğunu iddia etti. Şahin, Aşur’un mahkemede yalancı şahitlik yaptığını öne sürdü. Ayrıca dosyada Pedro’nun Işık Keçeci Aşur’un referansı ile Siena’yı okula yazdırmaya çalıştığına yer verildi.

Aralarındaki gerilim artıyor! Tülin Şahin'den 1,5 yaşındaki kızının babasıyla ilgili kan donduran iddialar

DEZENFEKTAN İÇİRMEYE KALKIŞTI

Tülin Şahin’in Portekizli işinsanı Pedro de Noronha hakkında savcılığa sunduğu dilekçesindeki diğer iddialar ise şöyle: “Geçen sene kızımın doğum günü olan 4 Kasım’da Siena’yı bayıltacak derecede sıktı. Geçtiğimiz haziran ayında ise kızımıza dezenfektan içirmeye çalıştı. Mutfak dolaplarının çocuk kilitlerini özellikle açıp Siena’nın bıçaklarla oynamasını sağladı. Hamileliğimin 4’üncü ayından itibaren benden para istemeye başladı. Avukatıyla usulsüz bir şekilde banka hesaplarıma girip baktı. Eski evliliğinden olan ve Londra’da yaşayan 15 ila 16 yaşlarındaki oğullarına ‘Siena maddi açıdan hepimize bakacak. Merak etmeyin’ dediğini öğrendim.”

Aralarındaki gerilim artıyor! Tülin Şahin'den 1,5 yaşındaki kızının babasıyla ilgili kan donduran iddialar