Popüler Haberler |

Trendyol Mega Eylül indirimleri! 8-9-10 Eylül Trendyol hangi ürünlerde indirim var?

Trendyol Mega Eylül indirimleri! Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitesi Trendyol 8-9-10 Eylül tarihlerinde Mega Eylül indirim günlerine giriyor. Mega Eylül kampanya fırsatlarından haberdar olmak isteyen vatandaşlar Trendyol mega eylül indirimlerini araştırmaya başladı. İşte detaylar....

Trendyol Mega Eylül indirimleri! Türkiye'nin online alışverişte en çok kullanılan internet sitelerinden olan Trendyol, yepyeni indirimleriyle Eylül ayına giriş yapıyor. 8-9-10 Eylül arasında 3 gün boyunca devam edecek Mega Eylül indirimleri, başlıyor. İşte Mega Eylül indirimleri...

TRENYOL MEGA EYLÜL İNDİRİMLERİ! 8-9-10 EYLÜL İNDİRİM GÜNLERİ


Trendyol, 8, 9 ve 10 Eylül'de Mega Eylül İndirim Günleri ile on binlerce üründe yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor.

Trendyol'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin Trendyol’u, 8, 9 ve 10 Eylül'de düzenleyeceği Mega Eylül kampanyasını duyurdu.

Sadece 3 güne özel binlerce marka ve yüz binlerce üründe yapılacak mega indirimlerle elektronikten ev eşyasına, süpermarketten anne-bebek ürünlerine, modadan kozmetiğe, kırtasiye ve okul malzemelerine kadar çok özel indirim fırsatları Trendyol müşterilerini bekliyor.


TRENDYOL HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM VAR?

Mega Eylül kampanyasında, aksesuarda, ayakkabıda, saat ve gözlükte, mobilyalarda, kozmetikte ve giyimde yüzde 50’ye, elektronikte yüzde 8’e varan, ev ürünlerinde yüzde 45’e, oyuncaklarda yüzde 40’a ve süpermarkette yüzde 10’a varan indirimler sunulacak.