Popüler Haberler |

Trendyol Hesap Silme işlemi 2020! Trendyol Hesabı Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Trendyol Hesap Silme Nasıl Yapılır 2020! Vatandaşlar Trendyol Hesap silme işleminin nasıl yapılacağını merak ediyor. Türkiye'nin en sık alışveriş yapılan sitelerinden olan Trendyol'da açılan hesaplar, üyelikler nasıl iptal edilir, en kısa yoldan hesap silme işlemi ve detaylar haberimizde...

Trendyol Hesap Silme Nasıl yapılır sorusu sosyal medyanın gündeminde yer alıyor. Türkiye'nin en büyük alışveriş sitelerinden olan Trendyol'da açılan hesaplar, üyelikler nasıl iptal edilir? İşte detaylar...

TRENDYOL HESAP SİLME NASIL YAPILIR? 2020

Trendyol’da hesap silme için herhangi bir seçenek yoktur fakat aşağıdaki adımları takip ederek hesabınızı silebilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre hesabınızın silinmesini talep etme gibi bir hakkınız vardır. Hesabınızı silmek için Trendyol tarafından sağlanan formu doldurarak, hesap silme talebinde bulunmanız gerekiyor.

“f) KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini / yok edilmesini isteme”

Trendyol hesabı silme


Başvuru formunu indirmek için Tıklayın


Formu açın. Ad, Soyad, Telefon numarası, TC Kimlik numarası, E-posta ve adres bilgilerini doldurun.

Talebinizi kısaca açıklayın. “Hesabımın silinmesini talep ediyorum” yazabilirsiniz. Formu doldurarak imzalayın.

Formu doldurduktan sonra formu, kvkk @ trendyol.com adresine gönderin. 24 saat içinde gerekli işlemler yapılarak, e-posta adresinize geri bildirim yapılacaktır.

Bu işlem biraz uğraştırıcı maalesef fakat Trendyol hesabını sildirmek için başka seçenek yoktur. Hesabınızı silmek istiyorsanız bu işlemleri yapmak zorundasınız. İşlem hakkında sorularınızı yorum ile iletebilirsiniz.