Popüler Haberler |

Trendyol 9-11 Kasım indirimleri! Büyük indirim günleri! Hangi markalarda? Yüzde kaç? Trendyol Kasım indirimi ne zamana kadar devam edecek?

Trendyol 9-10-11 Kasım büyük indirimleri son günlerde konuşulan konuların başında yer alıyor. Trendyo'un indirimi 9 Kasım'da başlayacak ve 11 Kasım'a devam edecek. Hangi markalarda ne kadar indirim olacağı merak konusu. Trendyol sürpriz kapmanyaları tüketicilere sunuyor. İşte Trendyol 9-10-11 Kasım büyük indirimi! Yüzde kaç indirim olacak? Detaylar haberimizde...

Trendyol 9-10-11 Kasım büyük indirimi! Trendyol'un büyük indirim günlerine kısa bir süre kaldı. Tüketiciler büyük bir merakla Trendyol'un büyük indirimlerinin gelmesini bekliyor. Fırsat dolu alışveriş günlerine az bir zaman kala detaylar araştırılmaya başlandı. İşte Trendyol 9-10-11 Kasım büyük indirimi! Merak edilen detaylar haberimizde...

11 Kasım Alışveriş Çılgınlığı
Black Friday teriminden sonra ortaya çıkan 11 Kasım’ın anlamı nedir? Nasıl alışveriş festivaline dönüşmüştür? Neden bu tarihte herkes çılgınlar gibi alışveriş yapmaktadır? Hangi ülkeler 11 Kasım alışveriş festivalini kutlamaktadır? 11 Kasım alışveriş festivalinde neler alınmalıdır?

 

11 Kasım İndirim Festivali
Çin’de başlayan Yalnızlar Günü (Singles’ Day) olarak adlandırılan indirim festivali e-ticaret sitelerinin gelişmesiyle giderek dünyaya yayılmaktadır. 11 Kasım alışveriş festivali birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de kutlanıyor. E-ticaret sitesinden yapılan bu alışverişler insanlara büyük kolaylık sağlıyor ve vakit kaybını önlüyor. E-ticaret sitelerinde gerçekleşen 11 Kasım indirimleri sayesinde insanlar istedikleri ürünü hızlıca bulabiliyor hatta kampanyalar sayesinde çok daha uygun fiyatlarla karşılaşabiliyor.

Trendyol 9-10-11 Kasım indirimleri için tıklayınız!

Dünyanın birçok ülkesinde sadece 11 Kasım tarihinde 24 saat boyunca kutlanılan alışveriş festivali Trendyol.com’da bir gün yerine 9-11 kasım tarihleri arasında tam üç gün sizlerle. Yüzlerce markada, yüz binlerce üründe %90’a varan indirimler Trendyol.com’da. Büyük indirim günlerinde; ev&yaşam kategorisinden teknolojiye, güzellik kategorisinden modaya beklediğiniz her şey mevcut. Aklınızı başınızdan alacak bu uygun fiyatlı ürünlere ve istediğiniz markalara sahip olmak için ürünlerinizi sepetinize eklemeniz yeterli. Hiçbir yerde bulamayacağınız indirimler ve kampanyalar her zaman olduğu gibi Trendyol.com’da sizlerle.

11 Kasım Tarihinin Anlamı Nedir?
Her şey 1990’lı yıllarda düzenli ilişkisi olmayan dört Çinli öğrencinin, şaka amaçlı, kendilerine hediyeler almasıyla başlamıştır. Sevgilisi olmayan bu öğrencilerin yaptıkları bu hareket okulda dikkat çekmiş ve geleneksel bir hal almıştır. Bunun üzerine bugüne “Yalnızlar Günü” (Singles’ Day) adı verilmiş ve her 11 Kasım’da sevgilisi olmayan öğrenciler kendilerine hediyeler alarak bu günü geleneksel hale getirmeyi başarmış ve günümüze kadar gelmiştir. 11 Kasım tarihinde dört tane “1” olmasından dolayı bu tarih yalnızlığın simgesi olarak görülmüştür.

11 Kasım Nasıl Alışveriş Festivali Olmuştur?
1999 yılında Alibaba.com’u kuran Jack Ma, şirketi kurmadan önce Çin’in Hangzhou şehrinde ingilizce öğretmeniydi. 11 Kasım’ın gençler arasında giderek yaygınlaştığını fark eden Jack Ma, 11 Kasım’daki alışveriş çılgınlığını 2009 yılında internet ortamına getirmiştir.

Her yıl Amerika’da kutlanan Black Friday çılgınlığı neden Çin’de de olmasın diye düşünen Jack Ma tahmin edemediği bir ilgiyle karşılaşmıştı.

11 Kasım günü saat 00:00’da başlayan bu etkinlikte, birçok e-ticaret sitesi ürünlerinde %50’den fazla indirim uygular. 11 Kasım’da yapılan bu indirimler 24 saat boyunca devam eder.

Alibaba, 2017 yılında 11 Kasım alışveriş festivali sonrası 25,3 milyar dolarlık ciro yaparak ABD’de yapılan Black Friday ve Cyber Monday festivalleri sırasında yapılan satış miktarının toplamından fazla satış yaparak rekora geçmiştir. 2017 yılında Alibaba, 11 Kasım alışveriş çılgınlığında ilk 13 saati içerisinde 18 milyar dolarlık satışa ulaşmıştı. Satışlar, bir önceki yıllara göre hep rekor kırmıştır. Bu durum birçok e-ticaret sitesini harekete geçirmeyi başarmıştır.

11 Kasım’da yapılan online alışveriş festivaline katılımın çok büyük olduğu fark edilince dünyada yayılmaya başlamış ve e-ticaret siteleri 11 Kasım’da büyük indirimler yaparak bugünü geleneksel alışveriş gününe çevirmiştir. 11 Kasım alışveriş festivali sadece Çin ile sınırlı kalmayıp, Türkiye de dâhil 200ü aşkın ülkede kutlanmaktadır.

Günümüzde e-ticaret siteleri yaptıkları bu büyük indirim kampanyalarıyla kullanıcıları etkilemeyi başarmıştır. Trend ve indirimli ürünleriyle cezbedici fırsatlar sunmaya devam etmektedir. 11 Kasım indirim gününde yaşanan bu alışveriş çılgınlığında cep telefonlarına gösterilen ilgi dikkat çekmektedir.

Siz de Kendinize Küçük Sürprizler Yapın
Hediye almak için artık doğum günlerinizi veya özel günleri beklemeye gerek yok. 11 Kasım’da yapılan büyük indirimlerden faydalanarak siz de kendinize küçük sürprizler yapabilirsiniz. Yalnızlar Günü olarak anılan 11 Kasım alışveriş festivalinde özellikle giyim , ayakkabı , kozmetik & kişisel bakım, saat ve ev eşyaları kategorisinde sizleri heyecanlandıracak indirimlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

TRENDYOL SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş sorumlu değildir. DSM GRUP, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

DSM GRUP işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

DSM GRUP, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi DSM GRUP'in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. DSM GRUP, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

DSM GRUP bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Trendyol markası ve diğer markalar, www.trendyol.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. DSM GRUP'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

DSM GRUP, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

TÜRKİYE'NİN LİDER MODA SİTESİ

trendyol.com, en çok aranan marka ve tasarımcıları herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle Mart 2010’da yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren modaya öncülük ederek, bu doğrultuda Türk Tasarımcılara destek olma misyonu ile bir çok Türk Tasarımcının ürünlerini internette satışa sunan ilk site oldu. 2011 yılsonu itibarı ile 6,5 milyondan fazla üyesine 900 kişilik genç bir ekip ve 1000’den fazla marka seçeneği ile hizmet veren trendyol.com, kurduğu dev operasyon merkezinden her gün onbinlerce paketin sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

trendyol.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. trendyol.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. trendyol.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını Türkiye’de ilk alan sitelerden biri olduğu gibi, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook e-mağazası ile üyelerine Facebook’tan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.