Medya

Transformers: Yenilenlerin İntikamı filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

27 Ağustos ATV yayın akışında yer alan Transformers: Yenilenlerin İntikamı adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Transformers: Yenilenlerin İntikamı hangi kanalda? Transformers: Yenilenlerin İntikamı oyuncuları kimlerdir?

27 Ağustos ATV yayın akışında yer alan Transformers: Yenilenlerin İntikamı adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Transformers: Yenilenlerin İntikamı 2009 yılında vizyona girmiştir..

TRANSFORMERS: YENİLERİN İNTİKAMI FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Tom ve Brianna bir gökdelenin 60. Katında boşanma avukatlarıyla görüşürken çocukları Sam Witwicky, Transformers'ın tarihçesini araştırmaktadır. Bu tuhaf makinelerin kökenleri ve dünya üzerindeki bulgularının tarihi konusunda yeni detaylar keşfetmektedir. Derlediği bilgileri ele geçirmek isteyen iblis ruhlu Deceptionlar ise ensesindedir! En büyük mücadele, Mısır'daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan tapınak bu bölgededir. Transformers: Yenilenlerin İntikamı, 2007 yılında izleyicinin büyük beğenisini kazanan ilk Transformers’ın gişede muazzam başarı kazanması üzerine çekilen devam filmidir. İnsanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki mekanik savaşın ortasında kalmasını anlatan filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay üstlenirken, prodüksiyon amirliğini fantazmatik filmlerin hamisi Steven Spielberg yaptı. Başrollerinde Shia LaBeouf ve geçtiğimiz günlerde Türkiye'yi de ziyaret ederek Türk hayranlarıyla buluşan Megan Fox ikilisinin bir kez daha kamera karşısına geçtiği ikinci filmde izleyiciler daha fazla robotla tanışırken maceranın boyutları, başta Mısır olmak üzere daha çok ülkeye yayılacak.

TRANSFORMERS: YENİLERİN İNTİKAMI FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Michael Bay

Oyuncular: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel

Tür: Aksiyon, Macera, Bilimkurgu, Gerilim

Yapım Yılı: 24 Haziran 2009 / 2s 31dk