Trans birey olduğunu açıklayan Çukur'un Timsah Celil'i Ahmet Melih Yılmaz'a annesinden destek

Show TV'nin final yapan fenomen dizisi Çukur'da 'Timsah Celil' rolüne hayat veren 33 yaşındaki oyuncu Ahmet Melih Yılmaz kısa süre önce trans birey olduğunu duyurmuştu. Yılmaz'ın annesi Zuhal Yılmaz yapılan eleştiriler ve gelen yorumlar üzerine "Bu bizim aile meselemiz, kimseyi ilgilendirmez" açıklamasında bulundu. Anne Yılmaz oğluna destek çıktı.

Yayın hayatına 23 Ekim 2017'de başlayan ve 7 Haziran 2021'de yayınlanan 39. bölümüyle final yapan, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerini kadrosunda buluşturan Çukur dizisinde hayat verdiği Timsah Celil karakteriyle kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz geçtiğimiz günlerde çok konuşulacak bir açıklamaya imza atmıştı. Çukur dizisinde canlandırdığı rolle adını geniş kitlelere duyuran 33 yaşındaki oyuncu trans birey olduğunu açıklamıştı. 

Trans birey olduğunu duyurduktan sonra Instagram ve Tiktok hesaplarından değişimiyle ilgili paylaşımlar yapan Yılmaz, "Ben bütün benlerimi seviyorum esasen. Sizi bilemem tabi" mesajını yayınlamıştı. 33 yaşındaki oyuncu, "Travestiyim diye 'ayol' diye konuşmak zorunda değilim. Travestiyim diye dudaklarımı da yaptırmak zorunda değilim" şeklinde konuşmuştu.

Trans birey olduğunu açıklayan Çukur'un Timsah Celil'i Ahmet Melih Yılmaz'a annesinden destek

''OĞLUMUN ARKASINDAYIM''

SnobMagazin'den Arif Hür'ün haberine göre; Anne Zuhal Yılmaz, "Onun arkasındayım. Bu bizim aile meselemiz, kimseyi ilgilendirmez. Herkes kendi yaşamına baksın" ifadelerini kullandı.

Trans birey olduğunu açıklayan Çukur'un Timsah Celil'i Ahmet Melih Yılmaz'a annesinden destek - Resim : 2


Birçok tiyatro oyunu ve dizide rol alan, 2020 yılında Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü'ne layık görülen Ahmet Melih Yılmaz, son olarak 'Cam Tavanlar' dizisinde 'Şinasi' karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştı.

 

Trans birey olduğunu açıklayan Çukur'un Timsah Celil'i Ahmet Melih Yılmaz'a annesinden destek ile ilgili etiketler Çukur Ahmet Melih Yılmaz timsah celil