Gündem

Trakya'yı karıştıran cinsel istismar olayında yeni iddia

Tekirdağ'da iş adamı İrfan Pullukçu'nun 15 yaşında bir kız çocuğuna cinsel istismar uyguladığı iddiasıyla tutuklanmasının ardından çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Ortaya çıkan son iddialara göre, cinsel istismara uğradığı iddia edilen C.N.K'nın annesi başta olmak üzere medya ve adli makamlara baskı yapılarak Pullukçu'nun serbest bırakılmasına çalışılıyor.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

Trakya, son yılların en ilginç tecavüz ve fuhuş skandalıyla çalkalanıyor. Tekirdağ’a bağlı Malkara İlçesi’nin köklü Pullukçu Ailesi’nden olan ve "Trakya’nın Kömür Kralı" olarak bilinen İrfan Pullukçu’nun tutuklanmasının yankıları giderek büyüyor.

İsmail Pullukçu, 15 yaşındaki C.N.K. adlı kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

Pullukçu’nun, yüz kızartıcı bir suçtan dolayı tutuklanmasından sonra ise çok ilginç gelişmeler yaşandığı ifade ediliyor.

İddialara göre tutuklu iş adamını kurtarmak için bazı iş adamları ile siyasi kimlikli kişiler, istismara uğrayan ve fuhşa zorlanan küçük kızın annesi, medya ve adli makamlara baskı yapıyor. Yine iddialara göre, ortaya çıkan fuhuş skandalının arkasında Trakya’nın tanınmış bir çok ismi bulunuyor. İş dünyası ve siyasette bilinen kişilerin olayın kapanması için görüşmeler yaptığı öğrenildi.

ANNEYE ŞİKAYETİNDEN VAZGEÇMESİ İÇİN 3 MİLYON TEKLİF EDİLDİĞİ İDDİA EDİLİYOR!

SuperHaber’in ortaya çıkardığı cinsel istismar ve fuhuş olayının mağduru olan C.N.K. adlı küçük yaştaki kızın annesi N.G.’nin baskı altına alındığı belirtiliyor. Büyük kızı H.K.‘nin de kardeşini para karşılığı fuhuşa aracılık etmekten tutuklu olan anne N.F.’ye şikayetinden vazgeçmesi için bazı iş adamları tarafından 3 milyon TL teklif edildiği öne sürülüyor.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Öte yandan iş adamı İsmail Pullukçu’nun karıştığı iddia edilen cinsel istismar olayına büyük tepki geldi. Özellikle Tekirdağ'da yaşayan vatandaşlar ortaya çıkan skandala sosyal medyadan tepki gösterdiler. Bazı vatandaşlar tutuklu olan iş adamına sert tepki gösterirken, bazı paylaşımlarda ise Pullukçu'ya destek mesajları yer aldı.

"ULUSAL VE YEREL MEDYA NASIL SUSTURULDU?"

Diğer yandan, Tekirdağ’da başlayan ve Aydın’ın Didim ilçesine kadar uzanan cinsel istismar ve fuhuş olayının ulusal medyanın yanı sıra yerel medyada da gündeme gelmemesi dikkati çekiyor. Vatandaşlar da sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarda özellikle bu duruma anlam veremediklerinin altını çiziyor.

Sosyal medyada olayla ilgili yapılan bazı paylaşımlar şöyle: