Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı Hull City maçı sonrası konuştu: Mutluyum ancak yeterli değil...

Trabzonspor FIFA 2022 Dünya Kupası nedeniyle verilen arada hazırlıklarına son hız devam ediyor. Son olarak hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Fırtına Hull City ile hazırlık maçında kozlarını paylaştı. Trabzonspor hazırlık karşılaşmasında rakibi ile 1-1 berabere kalırken maçın ardından Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Antalya'da hazırlıklarına son hız devam ediyor. Fırtına son olarak Antalya'da Hull City ile hazırlık maçında karşılaştı. Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan maçın ardından dikkat çeken açıklamalar geldi.

İŞTE O AÇIKLAMALAR:

Abdullah Avcı maç sonrasında yaptığı açıklamada, "Ön alan baskısını yoğun şekilde çalışıyoruz. Baskıyı topa hakim olmak için yapıyoruz. Dünyanın her yerinde şampiyonluğa oynayan takımlar %60-65 topla oynuyor. Oyunun büyük bölümünden mutluyum ancak yeterli değil. Hep 1 fazlasını isteyeceğiz." ifadelerine yer verdi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı Hull City maçı sonrası konuştu: Mutluyum ancak yeterli değil... ile ilgili etiketler Trabzonspor Hull City Hazırlık maçı Abdullah Avcı