Yaşam

Trabzon'da büyük gerginlik: Dayak yiyeceğini anlayınca 'Bunlar PKK'lı' diyerek yardım istedi!

Trabzon'da eski karısının bulunduğu aracı görünce bir şahıs laf atmaya başladı. O sırada aracın içinden kesici aletlerle 3-4 kişilik bir grup çıkınca şahıs, dayak yiyeceğini anlayınca "Bunlar PKK'lı" diyerek çevredekilerden yardım istedi. Bunun üzerine çok sayıda vatandaşın kavgaya müdahale etmesi sonucu olay büyüdü.

Trabzon'da Ortahisar ilçesi Atatürk alanında bir kişi, eski karısının bulunduğu aracı görünce eski eşine laf attı.

ARACIN İÇİNDEN KESİCİ ALETLERLE İNDİLER

Bunun üzerine eski karısı ve iş arkadaşlarının içinde bulunduğu 3-4 kişilik grup, ellerinde kesici aletler ile araçtan inerek şahısla kavgaya tutuştu.

DAYAK YİYECEĞİNİ ANLAYINCA "BUNLAR PKK'LI" DİYEREK YARDIM İSTEDİ

Kavgaya neden olan şahsın "Bunlar Pkk'lı" deyip çevredekilerden yardım istemesi üzerine vatandaşlar da kavgaya müdahale ederken, olay bir anda büyüdü. 4 kişilik grup ile vatandaşlar arasında gerginlik büyürken, polisler iki grubu ayırarak şahıslara müdahale etti.

POLİS SÜSÜ VERİLEREK KONTROL NOKTASINDAN ÇIKARTILDILAR

Polis ekipleri söz konusu kişileri alarak vatandaşların müdahalesini önlemek için Meydan Parkı içindeki polis noktasına götürdü. Park ve meydandaki onlarca kişi polis noktasının önünde toplanarak saldırgan şahıslara tepki gösterdi. Polis ekiplerinin yoğun ikna çabaları sonrasında kalabalık dağılırken, biri bayan 4 kişi polis süsü verilerek Çevik Kuvvet kontrol noktasından çıkartılarak Trabzon Emniyet Müdürlüğü binasına götürüldü. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

 

 

Sitene Ekle