Popüler Haberler

Tozkoparan İskender 19. bölüm izle!

Tozkoparan İskender 19. bölüm full izlenmek için kesintisiz olarak youtube platformunda. 18 Nisan akşamında TRT 1’de yayınlanan Tozkoparan İskender dizisinin 19. son bölüm tek parça linkine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Başrollerinde çağan Efe Ak ve Defne Ersen’in oynadığı Tozkoparan İskender dizisi 18 Nisan Pazar akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Her bölümü olay yaratan ve nefes kesen sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Tozkoparan İskender dizisinin son bölümünde; Giovanni’nin Tayfun ile Duygu’nun anne babası ile ilgili dedikoduyu Mavi Ay’ın çıkardığını söylemesi Kasırga üyelerinin aklını fena halde karıştırmıştır.

Mavi Ay sayesinde anne babaları ile aralarını düzelten Tayfun ve Duygu, Giovanni’nin lafına inanmak istemese de içlerine bir kez kurt düşmüştür. Bunun üzerine Kasırga, dedikoduyu çıkaran kişinin kim olduğunu tespit etmek için harekete geçer.

Diğer yandan Mavi Ay, sonunda Kasırga ile aralarını düzeltmiş olmaktan mutlu olsa da Kasırga’ya güvenme konusunda tedbiri elden bırakmaya çok istekli değildir. Ancak Mavi Ay’ı asıl endişelendiren şey İskender’in başına gelenler olur.

Ağır bir saksıyı kaldırmak isteyen İskender bu konuda başarılı olamayınca panikler ve durumu arkadaşlarına anlatır. İskender’in süper güçlerinin kaybolduğunu gören Mavi Ay, neler olup bittiğini çözmek ister. İskender’e güçlerini geri kazandırmak için çeşitli numaralar deneten Mavi Ay bu konuda başarılı olamaz.

TOZKOPARAN İSKENDER 19. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle