Popüler Haberler

Tozkoparan İskender 17. bölüm izle!

Tozkoparan İskender 17. bölüm full izlenmek için yayında. 4 Nisan 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tozkoparan İskender 17. bölüm tek parça halinde Youtube'de. Peki, Tozkoparan İskender 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tozkoparan İskender 17. bölüm ile 4 Nisan Pazar akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Çağan Efe Ak ile Defne Ersen’in oynadığı Tozkoparan İskender dizisinin son bölümünde Nevzat’ın Sinan’ı da yanına alarak Temrenli’den ayrılmak istemesi Mavi Ay’ın moralini oldukça bozar. Okçuluk karşılaşmasından hemen sonra da Sinan ortalıktan kaybolmuştur.

TOZKOPARAN İSKENDER 17. BÖLÜM İZLE İÇİN TIKLAYINIZ

Başrollerinde Çağan Efe Ak ile Defne Ersen’in yer aldığı Tozkoparan İskender dizisi 17. bölüm ile TRT 1 ekranlarında izleyenleri ile buluştu.

Mavi Ay bir anda ortadan kaybolan Sinan’ı aramaya kalkar ama hiçbir yerde izine rastlayamaz. İskender, arkadaşlarına Sinan’ı geri getireceğine dair bir söz vermiştir. Geçmişten günümüze geldiği için Kuzgunların yeniden ortaya çıkmasına kendisinin sebep olduğunu düşünmeye başlayan İskender de Sinan’ı ne pahasına olursa olsun bulmaya kararlıdır.

Kasırga da okçuluk karşılaşmasını kazanmanın verdiği sevinçle her yerde herkese hava atmakla meşgul durumdadır. Giovanni ile birlikte canlı yayın açan Kasırga, Mavi Ay’ı nasıl devirdiklerine dair olanları kendi açılarından abartarak anlatmaktadırlar. Diğer yandan ise Refika, sınıfta bir kopya kâğıdı bulur ve Türkçe sınavında kimin kopya çektiğini tespit etmek için hemen işe koyulur.

Elif, kopya çeken kişinin kendisi olduğunu Refika’ya itiraf eder. Ve sonunda da alacağı ceza ile yüzleşmek adına disiplin kurulunun karşısına çıkar. İskender ise süper yetenekleri sayesinde Sinan’ın yerini bulmasına rağmen her şey o kadar kolay olmayacaktır. Sinan’ın babası Nevzat, oğlunu korumak adına ise Temrenli’den ayrılmaya oldukça kararlıdır.

Sitene Ekle