Popüler Haberler

Tozkoparan İskender 16. bölüm izle

Tozkoparan İskender 16. bölüm full izlenmek için yayında. 28 Mart 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tozkoparan İskender 16. bölüm tek parça halinde youtube de. Peki, Tozkoparan İskender 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tozkoparan İskender 16. bölüm ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. 28 Mart akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Çağan Efe Ak ile Defne Ersen’in oynadığı Tozkoparan İskender 17. bölüm fragmanı izleyenler tarafından yakından takip edilmekte.

Başrollerinde Çağan Efe Ak ile Defne Ersen’in yer aldığı Tozkoparan İskender dizisinin 17. yeni bölümü gelecek hafta 4 Nisan Pazar akşamında TRT 1 ekranlarında olacak.

TOZKOPARAN İSKENDER 16. BÖLÜM İZLE İÇİN TIKLAYINIZ

Fikri’ye bırakılan mektubun 500-600 yıllık olduğunun anlaşılmasıyla Tozkoparanlar büyük şaşkınlık yaşarlar. Salih ve Fikri’nin kuşkuları, Tozkoparanların kadim düşmanları olan Kuzgunlar üzerinde toplanmıştır. Son günlerde yaşanan olaylar, İskender ve Mavi Ay’ı da oldukça meşgul etmiştir. Sınav dönemi gelmesine rağmen derslerine iyi çalışamayan Mavi Ay’ı okulda bir başka sürpriz daha beklemektedir. Beş gün sonra olan okçuluk karşılaşması hemen yarın gerçekleştirilecektir.

Diğer yandan Savaş hocanın telefonda birilerine Kuzgunlar’dan bahsettiğini duyan Fikri ve Salih iyice gerilirler ve dikkatli davranmaya söz verirler. Ancak zaman makinesinin olduğu laboratuvara giden Fikri’yi içeride büyük bir sürpriz karşılar. Savaş, kendisinden kaçamayacağını söyleyerek bir anda Fikri’nin karşısına dikilmiştir. Tüm bu yaşananların üstüne Mavi Ay’ı bekleyen bir zorluk daha baş gösterir. Kuzgunlarla olan geçmişi yüzünden Sinan’ın babası Nevzat, Sinan’ı alıp kasabayı terk etmek istemektedir. Geçmişten günümüze gelmesiyle herkesi zor durumda bıraktığını düşünen İskender ne yapacağını bilemez.

Kuzgunlar yeniden mi ortaya çıkıyor? Savaş hoca bir Kuzgun mu? Okçuluk karşılaşmasının tarihini kim değiştirdi? Derslerine iyi çalışamayan Mavi Ay’ı sınavda neler bekliyor? Nevzat, Sinan’ı yanına alıp Temrenli’yi terk edecek mi? İskender tüm bu olup bitenler karşısında ne yapacak?

Sitene Ekle