Popüler Haberler

Tozkoparan İskender 12. son bölüm izle!

Tozkoparan İskender 12. bölüm full izlenmek için yayında. 28 Şubat 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tozkoparan İskender 12. bölüm tek parça halinde youtube’de. Peki, Tozkoparan İskender 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tozkoparan İskender 12. bölüm izle oldukça yakından takip edilmekte. 28 Şubat akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Çağan Efe Ak ile Defne Ersen’in oynadığı Tozkoparan İskender 12. son bölümü tek parça yine youtube platformu üzerinden izlenebilecek.

Tozkoparan İskender 12. Bölüm Özeti

Rüya’nın Salih’e evlenme teklifinde bulunduğunu öğrenen İskender çok mutlu olur. Ne var ki olan biteni yakından takip eden Giovanni ve yardımcısı Cengiz, bu mutluluğu bozmak için ellerinden geleni yapmaya karar verirler. Diğer yandan Kemankeş Şüca Koleji’nin okul başkanı olarak TAYGU Koleji’ne gelen Alara, Mavi Ay ve Karayel’in dikkatini çeker.

TAYGU Koleji’nin bir okul başkanı olmadığını öğrenen Alara, görüşmelere devam edebilmek için bir okul başkanı seçmeleri gerektiğini Mavi Ay ve Kasırga’ya söyler. Bunun üzerine Kasırga’nın adayı Tayfun olurken Mavi Ay ise Arda’yı okul başkanlığı için aday gösterir. Takım arkadaşlarının desteklerini arkalarına alan Tayfun ve Arda, kıyasıya bir seçim kampanyası yürütürler. Başta İskender olmak üzere tüm Mavi Ay ekibi Arda’nın başkan seçilmesi için ellerinden gelen her şeyi yapar. Seçim günü gelir ve oylar kullanılır.

Giovanni ve Cengiz, Salih ve Rüya’nın evlenmesine engel olabilecek mi? Kemankeş Şüca Koleji’nin okul başkanı Alara’nın istediği şey ne? Tayfun ve Arda’nın arasındaki başkanlık rekabeti nelere sahne olacak? Kolejin okul başkanı kim olacak?

TOZKOPARAN İSKENDER 12. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle