Magazin |

Tolga Karel'den güzel haber... Dördüncü kez baba oldu

Yaprak Dökümü dizisinde hayat verdiği Oğuz Ayhan rolüyle hafızalara kazınan ve 2016 yılında Sarah Scott ile evlendikten sonra oyunculuk kariyerini noktalayıp Amerika'ya yerleşen Tolga Karel yeniden baba oldu. Geçtiğimiz günlerde babası Tufan Korel'i kanser nedeniyle kaybeden ve cenaze törenine katılamayan Tolga Karel, güzel haberi ''Rabbim tıpatıp babama benzeyen bir erkek evlat gönderdi'' şeklindeki paylaşımıyla sosyal medyadan duyurdu. İşte Tolga Karel'in minik oğlu...

Eski eşi Günay Musayeva ile evliliğinden bir, Sarah Scott ile evliliğinden iki çocuğu bulunan Tolga Karel dördüncü kez baba olmanın heyecanını yaşadı. 2011–2015 yılları arasında evli olduğu eski eşi Azeri asıllı Türk model ve oyuncu Günay Musayeva'dan, Cihangir Can Karel adında bir oğlu olan Tolga Karel, 2016 yılında ikinci kez nikah masasına oturmuş ve hayatını Sarah Scott ile birleştirmiş, ardından da Amerika'ya yerleşerek kendisine yeni bir hayat kurmuştu. Baba acısıyla sarsılan Tolga Karel büyük bir mutluluk yaşadı.

Geçtiğimiz günlerde babası Tufan Karel'i kanser nedeniyle kaybeden ve büyük bir acı yaşayan Tolga Karel'den müjdeli haber geldi. Amerika'da eşi ve iki çocuğuyla mutlu bir hayat süren Tolga Karel dördüncü çocuğunu kucağına almanın heyecanını yaşadı.

DÖRDÜNCÜ KEZ BABA OLDU

Tolga Karel güzel haberi Instagram hesabından yaptığı bir dizi paylaşımla duyurdu. Yeni doğan oğlunun ve çocuklarının karelerini yayınlayan Karel, paylaşımına şu notu düştü: ''Rabbim benden babamın ruhunu ve bedenini aldı yerine melekleriyle onun kadar merhametli ona tıpatıp benzeyen bir erkek evlat gönderdi Rahat uyu Aslan yürekli babam biz ona baktıkça seni heran heryerde yaşatıcaz adınla birlikte ❤️🌍 🤲🏻🥲😔❤️ dualarını esirgemeyen tüm gönül dostlarımdan Allah razı olsun.''Bir döneme oyunculuğuyla damga vuran Tolga Karel'in dördüncü çocuğu erkek oldu. Karel'in Günay Musayeva ile evliliğinden bir oğlu, Sarah Scott ile evliliğinden ise bir kızı ve iki oğlu bulunuyor.