Spor

Tokyo 2020'ye 6 branşta 22 atlet... Fenerbahçeli olimpik sporculara ailelerinden destek videosu

Tokyo 2020'de mücadele edecek Fenerbahçeli sporcuların aileleri, paylaştıkları video ile sporculara destek verdi. Sarı-lacivertli kulübün sosyal medya hesabından, sporculara destek olmak amacıyla ailelerinin duygu dolu mesajları paylaşıldı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Türkiye'yi olimpiyatlarda temsil edecek her 5 sporcudan 1'inin Fenerbahçe'li...  Sarı-lacivertli sporcuların 6 branşta 22 kişi ile madalya mücadelesi verileceği Tokyo 2020 öncesi, milli atletlerin aileleri destek mesajı paylaştı. 

Kulüpten yapılan açıklamada ise şu ifadeler yer aldı: "Ülkemiz adına bunun karşılığı bizim için sonsuz bir gurur, eşsiz bir onur, paha biçilemez bir değerdir! Bu yolda, kulübümüzün ve sporcularımızın yanındaki en önemli desteklerden biri de yeri gelip günlerce çocuklarını, ailelerini görmeyen, yeri gelip üzüntülerine ortak, sevinçlerine umut olan, kalbi, ruhu her zaman onların yanında olan sporcularımızın kıymetli aileleridir! Şimdi söz onların! Olimpik sporcularımızın ailelerinden sporcularımıza başarı inancı mesajlarını tüm Türkiye ile paylaşıyoruz! Hepsine sonsuz teşekkür ediyoruz! Ülkemiz adına 2020 Tokyo Olimpiyatlarında yer alacak tüm sporcularımıza sesleniyoruz: Gurur dolu bayrağımız, ay yıldızımız, ellerinizde yükselecek biliyoruz!"

Sitene Ekle