Yaşam |

TikTok'çu Büşra maskesini mendil yapıp çiftetelli oynadı

Gaziantep'te ayakkabısını çıkarmadan camiye giren TikTok fenomeni Büşra O., bu kez de yasak olmasına rağmen tramvayda maskesini çıkararak çiftetelli oynadı. Maskesini çıkarıp mendil yapan Büşra O.'nun görüntüsü sosyal medyada tepki topladı.

Gaziantep'te yaşayan Büşra O., geçen ay ayakkabılarıyla girdiği camide çektiği görüntüleri TikTok hesabından paylaştı. Büşra O.'nun camiye ayakkabıyla girmesine kullanıcılar tepki gösterdi.

Gelen tepkiler üzerine Gaziantep Valiliği, güvenlik güçlerince kimliği tespit edilen Büşra O. hakkında suç duyurusunda bulundu. Adresi belirlenen Büşra O., hakkında, 'İbadethane ve mezarlara zarar verme' suçundan yasal işlem başlatıldı.

Bu olayla ilgili soruşturma devam ederken Büşra O.'nun bu defa bindiği tramvayda yasak olmasına rağmen maskesini çıkararak çiftetelli oynadığı görüntüler ortaya çıktı.

Aynı sosyal medya uygulamasında paylaşılan görüntülerde Büşra O.'nun maskeyi elinde mendil gibi sallayarak oynaması ve diğer yolcuların şaşkınlıkla kendisini izlemesi yer aldı.

Görüntülere sosyal medya kullanıcılarından tepki yağdı.

DHA

Sitene Ekle