Dünya

TikTok bu çifti konuşuyor: Aralarında tam 37 yaş fark var! Öpüştükleri video milyonlarca izlendi

Video paylaşım uygulaması TikTok'ta 'ttvleolove_3' kullanıcı adını kullanan 23 yaşındaki genç bir adam, 60 yaşındaki sevgilisiyle fenomen oldu. Aralarındaki 37 yaş farkından dolayı pek çok kullanıcının tepki gösterdiği çift, ''Acımasız troller aşkımıza engel olamaz çünkü bizim aşkımız ölümsüz'' dedi.

TikTok aralarında 37 yaş fark olan bu çifti konuşuyor. 23 yaşındaki genç ile 60 yaşındaki kadın birlikte dans ettikleri, şarkı söyledikleri hatta öpüştükleri anları bile TikTok hesaplarından paylaşıyor.

TİKTOK VİDEOLARI 4 MİLYON İZLENDİ

En son paylaştıkları TikTok videosuyla 4 milyona yakın izlenme alan çift, bu ilişkiye ailelerinin de onay verdiğinin altını çiziyor.

"PARASI İÇİN ONUNLA SEVGİLİSİN"

Paylaşımların altına gelen çoğu yorum ise olumsuz. Genç adama birçok kişi ''Kadının parası için onunla berabersin'' yorumunda bulunurken, diğerleri kadın için, ''Yüzündekiler Instagram filtresi mi, dişleri var mı?'' şeklinde soru yöneltiyor.

BEĞENEN DE VAR

Ancak çift için az sayıda da olsa iyi yorumlar da göze çarpıyor. Bir kişi, ''Bazı insanlar birini mutlu görmeye dayanamaz'' derken, bir başkası ''Çok tatlısınız'' yorumunda bulundu.

 

 

 

Sitene Ekle