Tesla'dan sonra bir indirim müjdesi de Ford'dan geldi!

Tesla'dan sonra bir indirim müjdesi de Ford'dan geldi. Ford, Mustang Mach-E model araç fiyatlarında indirime gittiğini duyurdu. İşte detaylar...

Tesla'dan sonra Ford'da elektrikli araç grubunda indirime gittiğini duyurdu.

Tesla'dan sonra bir indirim müjdesi de Ford'dan geldi!

Ford'dan yapılan açıklamada, üretim artışı ve indirimlerin, büyüyen elektrikli araç pazarında Ford'u önemli bir seçenek olarak konumlandırmaya devam edeceği belirtildi.

Mustang Mach-E'nin müşterilerinin 3'te 2'sinin rakip markalardan geldiği aktarılan açıklamada, modelin geçen yıl ABD'deki 3 numaralı elektrikli otomobil olduğu ifade edildi.

Açıklamada, Ford'un halihazırda elektrikli araç müşterilerine bir kamyon, SUV ve minibüs sunduğu anımsatılarak, 2023'te bu modellerin ölçekli üretimi için ham madde ve bataryaların güvence altında olduğu bilgisi paylaşıldı.

Güncel fiyatlandırmanın, hızla değişen pazarda modeli rekabetçi tutma planının bir parçası olduğuna işaret edilen açıklamada, Mustang Mach-E'nin fiyat değişimlerinin bulunduğu tabloya da yer verildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen şirketin müşterilerden sorumlu yetkilisi Marin Gjaja, müşterilerin bekleme sürelerini azaltmak, rekabetçi fiyatlar sunmak ve rakipsiz bir müşteri deneyimi oluşturmak için daha fazla elektrikli araç üreteceklerini belirterek, "Heyecan verici elektrikli araçlar üretmeye devam ederken, elektrikli araçlarımızı herkes için daha erişilebilir hale getirmek için sınırları zorlamaya devam edeceğiz." ifadesini kullandı.

Tesla'dan sonra bir indirim müjdesi de Ford'dan geldi! ile ilgili etiketler Otomobil Elektrikli otomobil Ford Tesla