Popüler Haberler |

Teşkilat 2. Son Bölüm izle

Teşkilat 2. bölüm full izlenmek için yayında. 14 Mart akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin son bölümünü tek parça halinde kesintisiz Youtube platformundan izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ile Deniz Barış Yurtcu’nun oynadığı Teşkilat dizisinin 2. son bölümü 14 Mart Pazar akşamında TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Her bölümü olay yaratan ekranların fenomeni Teşkilat son bölüm tekrarı dizi bitiminde Youtube platformundan izlenebilmekte.

TEŞKİLAT 2. BÖLÜM ÖZETİ

Sevgilisi Ceren’den büyük bir darbe alan ve diğer yandan da nasıl bir kumpas içerisinde olduğunu düşünmeye başlayan Serdar büyük bir yol ayrımı içerisindedir. Uçak kazasının hemen sonrasında ekip üyelerinin resmi olarak vefat haberinin akabinde aileler soluğu Mete’nin yanında alır.

Mete istemeden de olsa acı haberi verirken ekip üyeleri de aldıkları bu kararı kendileri içerisinde sorgular. İç güvenlik sorgusunu atlatan Serdar, Mete’nin talimatı ile birlikte Ceren’le ilişkisine devam etmek durumunda kalır. Ceren’den öğrendiği kritik bilgiler sonrasında Serdar oldukça öfkelidir.

SİHA saldırısı gerçekleştiren Pascal’ın peşine düşen ekip canla başla çalışmaya devam ederken Serdar da yeni ekip arkadaşlarıyla tanışır. Mete de bu esnada Serdar’ın ekibe dahil olduğunu söylerken ilk tepkiyi Zehra gösterir. Şehit olan mühendislerin kanını yerde bırakmak istemeyen ekip üyeleri de Pascal’ı yakalamaya yeminlidir.

TEŞKİLAT 2. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle