Popüler Haberler

Teşkilat 10. bölüm izle

Teşkilat 10. bölüm full izlenmek için yayında. 9 Mayıs 2021’de TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat 10. bölüm tek parça halinde Youtube platformunda. Peki, Teşkilat 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul’un oynadığı Teşkilat dizisinin 10. son bölümünde; Ekip, Türkiye’ye döndükten sonra Suriye’de yer alan Türk konvoyuna gerçekleştirilen hain saldırı akabinde Ankara ayağa kalkmıştır. Suriye’deki Türk askerlerinin ve hava sahasının korunması açısından son teknoloji ürünü KORAL sistemlerinin bölgeye sevk edilmesine karar verilir.

Soluk kesen bir maceranın ardından Türkiye’ye getirilen Kasım Firawi, amcası Zayed Fadi ile ilgili kritik bilgileri anlatır. Ekip Fadi’nin para işlerini yürüten muhasebecisiyle ilgili istihbaratı değerlendirmeye karar verir. Muhasebecinin Suriye’ye geleceği bilgisi üzerine, Mete Bey Fadi’ye ulaşmak için ekibi Suriye’ye gönderir.

Ceren, Şef’ten aldığı talimatla KORAL’ın kurulumuna ait kritik bilgileri elde etmek için harekete geçer. Ekip, KORAL sistemlerini taşıyan kargo uçağıyla birlikte Suriye’ye ulaşır ve havalimanında kurdukları düzenekle Fadi’nin muhasebecisini dinlemeye başlar. Dinledikleri konuşmalardan Fadi’nin Suriye’ye geleceğini öğrenirler. Muhasebecinin bir zaafını tespit eden ekip, Fadi’yi ortadan kaldırmak üzere zekice bir oyun kurar.

Fadi’nin Suriye’ye geliş amacının da KORAL sistemlerini etkisiz hale getirmek olduğu ortaya çıkar. Türk üssüne yapılacak yeni bir saldırının istihbaratı ekibi zorlu bir tercih yapmak zorunda bırakacaktır.

TEŞKİLAT 10. BÖLÜM İZLE

Sitene Ekle

Yorumlar